1950 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 17 лютого 1950 і 5 лютого 1951, належать до знака Металевого Тигра за Східним Календарем. Сильне і войовниче тварина, він символізує гучні події, важливі зміни для будь-яких йде, так само несе за собою війни, розруху, розбіжності. Як правило в китайському календарі він символізує символіку ян, це як правило сміливість, мужність, лють, воїнство і інші якість властиво тварині. 1950 рік був саме таким.

Люди, народжені під знаком Тигра є природженими лідерами і керівниками. Тигри мають безстрашним характером, часто бувають агресивні. Але сплески агресії швидко проходять і знову Тигри стають милими котиками. Люди, які народилися в рік Тигра відрізняються своенравностью, запальністю, насилу прощають людям помилки, не терплять зрад і зради. Тигри велелюбні, серед них багато вправних коханців.

Білий металевий тигр вперто йде до наміченої мети. Правда і цілі можуть у них періодично змінюватися. Вони працездатні, але дуже запальними і дратівливими. Тигри не терплять критики в будь-якому її прояві. Найбільш підходящі професії для цього знака: спортсмен, військовий, політик, а також будь-яка діяльність пов’язана з мистецтвом.


Залишити відгук