1949 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 29 січня 1949 і 16 лютого 1950, належать до знака Земляного Бика за Східним Календарем. Люди, народжені в рік земляного Бика дуже є прекрасними аналітиками, вони тверезо оцінюють себе. Люди, народжені в цей рік часто користуються повагою, авторитетом, до їх думки прислухаються. Вони тверезо оцінюють себе і оточуючих. Людина, народжена в цей рік, відрізняється незвичайними творчими здібностями.

Гороскоп року земляного бика бачить в ньому більше завзятості, працьовитості і терпіння, ніж в інших представників цього знака. Земляний Бик тверезо оцінює себе і оточуючих і здатний багато працювати над собою, якщо це потрібно. Чоловік, що народився в рік Бика в поєднанні зі стихією Землі, — прекрасний аналітик, особливо в питаннях фінансів. Найчастіше йому притаманні доброзичливість, відкритість, чесність, що приносить заслужену повагу.

Люди цього знака — тверді, врівноважені, стійкі особистості. З вигляду можуть бути спокійними і діловитими, але всередині найчастіше ховається впертість і запальність. Дуже не люблять боргів і якщо вони у них є — це їх сильно обтяжує. Завжди до нього прислухаються, із ним часто радяться, це людина, що володіє авторитетом.


Залишити відгук