1948 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 10 лютого 1948 і 28 січня 1949, належать до знака Земляного Щура за Східним Календарем. Ця криса — типовий представник абсолютних матеріалістів, які ставлять на 1-е місце матеріальні блага і практицизм. Її не можна дорікнути в користолюбстві або марнотратства. Вміло приховує свою натуру конъюнктурщицы. Приваблива від природи, ніж відволікає всіх від своїх недоліків. Це рік багатства і вдалих можливостей.

Люди, що народилися в цей рік, згідно з китайським гороскопом, надзвичайно мудрими і досить організовані, а їх працездатності може позаздрити будь-який інший знак східного календаря. Їм властива надзвичайна цілеспрямованість, проте притаманна надзвичайна інертність мислення.

Вони дуже ощадливі, здатні до адаптації в будь-яких умовах, надзвичайно доброзичливі, але, тим не менш, схильні до конфліктів і спорів, і не в міру самовпевнені. Найбільш відповідними професіями і заняттями для них будуть всі види фінансової діяльності: брокер, банківський службовець, менеджер, фінансовий аналітик і так далі, літературний або театральний критик, адвокат чи детектив.

Жовта щур завжди цурається будь-яких змін та буде триматися за свої позиції, які вона зуміла завоювати. В спілкуванні з людьми вона не проявляє якусь сердечність, душевну теплоту або велике дружелюбність. Всі земляні щури дуже працьовиті і володіє великою працездатністю, тим самим маючи можливість виконувати гігантський за обсягом праця. Вони дисципліновані. У життєвих питаннях виявляють розсудливість.

Земляні щури дуже обережні і дуже обачні, тому жовті земляні щури часто ігнорують прекрасні можливості, відкриті перед ними. Людям, народженим під знаком жовтого земляного щура обов’язково потрібно приділяти час творчості і розвитку в духовному напрямку.


Залишити відгук