Дерев’яний Тигр — Китайський Зодіак

Роки Дерев’яного Тигра: 1914, 1974, 2034

Активна стихія: Дерево

Пов’язаний Західний Знак: Водолій

Стихії: Дерев’яний Тигр, Вогняний Тигр, Земляний Тигр, Металевий Тигр, Водяний Тигр.

Дерев’яний Тигр — добряк, балгур, гуморист, улюбленець публіки, дуже легко втягує в свої справи оточуючих. Від інших Тигрів відрізняється зговірливістю, здатністю йти на поступки, враховувати думки інших. Йому не вистачає витримки і спокою, він хоче будь-якого результату досягти моментально, а якщо не виходить, то готовий опустити руки. У дерев’яного Тигра все буде добре, якщо він присвятить себе одному улюбленій справі і набереться терпіння дочекатися плодів своєї праці.

Цей Тигр толерантнішими до чужих недоліків, він оцінює ситуацію з практичної точки зору і неупереджено. Він проявляє демократичність, любить працювати і розважатися в групі і розуміє важливість довгострокового співробітництва для досягнення цілей. У нього багато самих різних друзів і знайомих. У суспільстві він відчуває себе на своєму місці.

Стихія Дерева робить його доброзичливим. Він людина привабливий і дуже продуктивний, коли працює в групі. У суспільстві він ввічливий, і у нього є талант збирати разом абсолютно різних людей. Тим не менш він вірний насамперед самому собі і розуміє, що незамінних людей в його оточенні немає.

Дерев’яний Тигр найменш проникливий з усіх Тигрів. Він вважає за краще не вдаватися в суть, а швидше ковзати по поверхні. Він не такий агресивний, як інші Тигри, і може бути хорошим дипломатом. Він талановитий керівник, який вміє давати вказівки і управляти робочим процесом для досягнення найкращих результатів, проте всіляко уникати необхідності брати на себе відповідальність. Дерев’яний Тигр серйозно ставиться до своїх хобі. Як і інші Тигри, він мало здатний до самодисципліни, і йому не слід брати на себе більше, ніж він зможе винести. Як і іншим Тиграм, йому важко обмежувати себе і адекватно сприймати критику, навіть якщо вона подана в м’якою і доброю формі.

Люди під знаком Деревного Тигра виглядають досить миролюбно, але в душі їх ховається мимовільна імпульсивність. Їх дивна поведінка іноді збиває з пантелику. Ці люди спокійні і справляють враження безтурботного людини. Але це маска, за якою ховається постійне занепокоєння. Вони ніяк не повинні взяти себе зненацька, а то їх спіткає невдача. Їм потрібно імпровізувати і втілювати свою винахідливість, їх творчість напоумляє і заспокоює. Вони сильно закохані в свободу, їм не слід боятися сцени, так як натовп не може відвести від них очей, тому що вони завжди і цілком віддаються натхненню яке часто відвідує. Люди під знаком Деревного Тигра люблять жартувати й у них гарне почуття гумору.

Ці Деревні Тигри не так незалежні, як їх інші типи знака тигра, і мають схильної до колективної роботи для спільної мети. Ці люди часто змінюють свої плани, легко плутаються і це їх сильно засмучує. Зазвичай їх люблять і поважають, вони мають велике коло друзів. Люди під знаком Деревного Тигра часто бувають зайняті в активній світського життя.

Вони люблять весну і добре почувають себе в вітряну погоду. Їх слабкий орган — це печінка. Вони обожнюють кислу їжу, але краще їм вживати страви з рису і м’яса, краще підходить свинина. Тигр — пристрасний і гнівний, і це йому буває що допомагає, але зловживати цим не варто, постійна тривожність зіпсує йому нервову систему.

Колір, завжди приносить удачу і щастя— лимонний.


Залишити відгук