День Народження 16 Травня: Знак Зодіаку — Телець

Телята, що народилися 16 травня, розумні і великодушні. Володіючи щедрою натурою, ви не обмежуєте проявів своєї доброти тільки матеріальними речами. Завжди ввічливий, пунктуальний і уважний, ви належите до типу вчителів, які вміють надихати своїм моральним прикладом. Ви володієте допитливістю, глибиною і готові до будь-якого типу інтелектуальних завдань. Відкритість і дружелюбність приховують під собою серйозну сторону вашої природи, захоплення філософськими проблемами і пошуками суті буття.

Народженим 16 травня вдається підтримувати здорову фізичну форму, якщо тільки вони перебувають в урівноваженому душевному стані. Проста збалансована дієта, не обтяжена всілякими добавками і хімікатами, вельми корисна для них. Активний спосіб життя сприяє вирішенню проблем ваги, тим більше що у народжених 16 травня, схильних до депресії, переїдання стає поганою звичкою. Ключ до здоров’я, як фізичного, так і душевного, в стабільній особистого життя і гармонійних сімейних відносинах. Народилася 16 травня слід побоюватися простудних захворювань, що зачіпають носоглотку; такі стани краще лікувати відразу, причому гомеопатичними засобами і травами, не вдаючись до допомоги сильнодіючих лікарських препаратів.

Народженим 16 травня слід знайти золоту середину між проявом свого нестримного вдачі і збереженням більш-менш виправданою стабільності. Багато з тих, хто народився в цей день, дуже рано усвідомлюють, що в них нуртують ексцентричні тенденції, і вважають себе экстравертами. Звісно, є серед них і такі, хто з дитинства був вихований у строгості, в цьому випадку вогонь розгорається в них вже в зрілі роки життя. Як би те ні було, бурхлива вдача в цих людях виявляється рано чи пізно. Народжені 16 травня можуть справляти враження цілком врівноважених особистостей; в насправді, багато з них вкрадчивы і навіть підлесливі.

Знак Зодіаку 16 Травня — Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку належить до земним знакам, які володіють творчою силою, вірністю, надійністю, витривалістю.

Планета Управитель: Венера. Її «дари» Тельцю — почуття краси, а також уміння поводитися з грошима. Вплив Венери ідеально для представників богеми, митців та людей, які працюють з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Несе відповідальність за невміння мислити масштабно і грати проти правил.

16 травня народжуються інтелектуальні, щедрі і великодушні Тельці. Вони завжди ввічливі, точні, уважні, ради творити добро і з задоволенням подають приклад іншим високоморальне життя. Це природжені духовні вчителі. Вони цікаві, жадні до нових знань, цікавляться різноманітної розминкою для розуму, як особистості глибокі і різнобічні. Зовні це відкриті і товариські екстраверти, але всередині це вкрай серйозні і вдумливі філософи, які споглядають життя і шукають відповіді на вічні питання.

Проте все, що потрібно, — це пробудити в них інтерес, і тоді-то вони стають самими собою. Дійсно, збурені пристрастями — ів зокрема, гнівом, — вони нагадують переповнений чайник з закипаючою водою. Ті, хто хоча б одного разу був знайомий з неприборканим буйством народжених в цей день, намагаються не будити в них звіра, оскільки споглядати їх у такому стані — заняття не з приємних. Якщо народженим 16 травня вдасться спрямувати свою шалену енергію в творче русло, вони здатні досягти приголомшливих результатів. Якщо ж вони не в силах стримувати і контролювати себе, їх енергія вихлюпується даремно. Загалом, народженим в цей день варто повчитися керувати собою — скажімо, так само, як дресирувати тварин.

Якщо протягом усього життя народжені 16 травня відчувають роздратування, це загрожує серйозними психічними розладами. При цьому жодному психіатра не вдасться повернути їх до нормального стану: впоратися з собою можуть тільки вони самі (якщо, звичайно, захочуть). Саморуйнівні пориви, депресії, маніакальні бачення — все можливо в їх внутрішньому світі. Друзям і близьким у хвилини насуваються душевних бур, мабуть, варто ретируватися, але в той же час бажано залишатися в межах досяжності, щоб надати допомогу. Своєчасна підтримка з боку близьких людей вкрай важлива для тих, хто народився в цей день.

З іншого боку, коли народжені 16 травня перебувають в радості, перебувати поруч з ними — одне задоволення. Вони стають подібні до сонця, яке світить всім. Для народжених 16 травня велике значення мають колір, одяг, її крій, і від того, наскільки добре вони одягнені, багато в чому залежить їх настрій. Більшість людей, що народилися в цей день, люблять епатаж. Не варто забувати про те, що відмінною рисою цих людей є потреба в самовираженні. Якщо їм вдається повною мірою відобразити власний стиль і індивідуальність, вони щасливі і щасливі у всіх своїх починаннях і підприємствах.

Чоловік Телець — народився 16 Травня

Чоловіки, які відзначають день народження 16 травня, відрізняються наступними якостями: твердістю, практичністю, природністю. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — народилася 16 Травня

Жінки, що з’явилися на світ 16 травня, наділені такими властивостями: природністю, приземленістю, а також трезвомыслием. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 16 Травня

16 травня — про що говорить ваша дата народження? Занадто бурхливі прояви свого характеру люди, народжені 16 травня, повинні навчитися стримувати, щоб досягти хоч якоїсь стабільності у своєму житті. З самого дитинства вони усвідомлюють неудержимость своєї вдачі, виправдовуючи цим свою нездатність його контролювати. Особливо сильно їх нестриманість проявляється, якщо в дитинстві їх свобода була пригнічена занадто суворим вихованням, і тепер, коли вони дорвалися до свободи, відриваються на всю котушку. У будь-якому випадку, приховати свій неприборканий норов вони б не змогли, навіть якби й захотіли.

У спокійному стані люди з датою народження 16 травня знак зодіаку Телець, можуть виглядати цілком адекватними і цивілізованими, іноді навіть перегинаючи палицю і б’ючись в подобострастность. Але, якщо зачепити їх за живе, їх справжня натура проявляє себе моментально. Пристрасті вирують у них і вимагають виходу, у гніві вони не знають меж. В такі моменти ніщо не може їх зупинити, поки вся бурхлива в них стихія не виплеснеться назовні. Їх співрозмовника достатньо одного такого враження, щоб припинити згодом відмовитися від усяких спроб провокації, оскільки приємним цей досвід не назвеш.

Людям, народженим 16 травня знак зодіаку Телець, потрібно лише знайти правильне застосування своєї бурхливої енергії, щоб домогтися всіх успіхів, які тільки можливі. В іншому випадку, їх сили витрачаються нераціонально, не завдаючи відчутних результатів. Тримати свої емоції в узді їм потрібно вчитися цілеспрямовано і поетапно, рухаючись від меншого до більшого. Постійна напруга почуттів негативно відбивається на їх психічному стані. Впоратися з цією проблемою під силу лише їм самим — це малоймовірно, але можливо.

Внутрішній світ людей, народжених 16 травня знак зодіаку Телець — в день шаленства, роздирають душевні бурі і протиріччя. В такі хвилини ніщо не матиме на них впливу, і членам їх сім’ї краще триматися від них подалі, залишаючись в зоні видимості на випадок непередбачених обставин. Підтримка і розуміння близьких людей мають велике значення для них. Однак, перебуваючи у гарному настрої, люди, народжені в цей день, випромінюють потужні хвилі позитивних емоцій, здатні вигнати депресію будь-якого, який знаходиться поруч.

Люди з датою народження 16 травня знак зодіаку Телець, велике значення надають тому, як вони одягнені, стиль одягу і її актуальність впливають на стан їх душі. Деякі з них люблять виглядати екстравагантно, порушуючи загальноприйняті норми і викликаючи у людей неоднозначну реакцію. Виглядати як все огидно їх натурі, вони прагнуть проявити свою індивідуальність, що іноді доходить вже до безглуздості. Однак це допомагає їм виразити себе в професії і досягти значних успіхів на обраному ними терені.

Любов і Сумісність

В любовних відносинах ви — справжній романтик. Турботливий, чуттєвий і ніжний, ви вмієте відповідати на залицяння партнера, легко закохуєтеся, а всі ознаки пристрасті пробуджують у вас відповідну реакцію. Ви віддані і вірні своєму коханому, але можете виявляти і риси власника.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Цим людям потрібно вчитися знаходити гармонію і вчитися врівноважувати прояв свого буйного характеру і певної стриманості. Найчастіше ці люди, спостерігаючи свою тягу до шокуючого поведінки, вважають, що вони екстраверти. Буває, особливо якщо їх виховували досить строго, вся вогненність їх темпераменту виявляється тільки з роками. Але в будь-якому разі ці люди рано чи пізно покажуть всю нестриманість і холеричность їх темпераменту. Буває, вони здаються спокійними і стриманими людьми, при певних обставинах вони можуть проявляти такт, увагу, терпіння і навіть подобострастность. Якщо вони чимось серйозно зацікавляться, то натура все одно візьме своє.

Ці люди легкі на гнів і злість. Злити Тільця взагалі небезпечно, тим більше, якщо цей Телець – холерик, тому що його гнів воістину страшний. Однак якщо цю неприборкану енергію народженим 16 травня вдасться направити, наприклад, у русло творчості, то результат їх приємно обрадує. Однак якщо вони не зможуть себе трохи стримати і вірно направити енергію, то вона без мети і користі виллється в навколишній простір, на тих, хто поруч. Тому цим людям вкрай важливо вміти себе контролювати.

Проблемами з психікою можуть закінчитися постійні сильні переживання або постійне роздратування і злість для тих, хто народився 16 травня. Психіатр не зможе їм допомогти, якщо вони не захочуть допомогти собі в першу чергу самі. І депресії, фобії, і прагнення до саморуйнування, і маніакально-депресивний психоз – все можливо у таких бурхливих натури, якими є народжені 16 травня. Що стосується поведінки друзів і членів їх сімей в ці хвилини, то їм краще відійти в сторону, але, звичайно ж, не зникати з життя народжених 16 травня, щоб у разі необхідності вчасно прийти на допомогу. Моральна підтримка близьких дуже важлива і потрібна цим людям, але на близьких вони також можуть обрушити свій гнів і депресивність.

Здоров’я і Хвороби

Основа здоров’я народжених 16 травня – спокій і внутрішня гармонія. Будучи нещасними і раздерганными, їм вкрай важко зберігати гарне самопочуття. Раціон краще вибрати максимально простий і природний, поменше хімії і різних консервантів. При поганому настрої народжені 16 травня схильні надто багато є, тому вони часто страждають повнотою.

Їм слід контролювати цю проблему і регулярно займатися спортом. Повне фізичне і психічне здоров’я їм забезпечить щасливе сімейне життя, взаємна любов і повага. Вразливе місце їх організму – це вухо-горло-ніс, тому слід берегти себе від усіляких застуд, якщо захворіли – не затягувати з лікуванням, роблячи вибір на користь відварів з трав і гомеопатії, намагатися поменше пити сильних ліків, особливо без призначення лікаря.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди з тихим характером, мрійники. У них добре серце і щедра душа. Вони ніжні й веселі, володіють дивовижними здібностями, прекрасною інтуїцією. Можуть передбачати події майбутнього, виявити себе в літературі. Така людина здатна стати прекрасним актором, письменником, журналістом. Яку б діяльність вони не вибрали, їм всюди буде супроводжувати удача.

Поради Тельцям, Народженим 16 Травня

Про що потрібно подбати людям, народженим 16 травня знак зодіаку Телець? Намагайтеся висловити свою особистість у більш простих формах. Не намагайтеся придушити свої емоції, але направте їх у продуктивне русло. Почату справу потрібно доводити до кінця — в цьому доданок успіху. Не намагайтеся встигнути за кількома зайцями одночасно.

З радісним і задоволеним життям народженим 16 травня завжди дуже приємно і легко, вони виділяють тепло для всіх і гріють всіх. Їм важливо вибирати одяг за смаком і з її допомогою гармонізувати свій настрій (їх улюблена одяг, як правило, піднімає їм настрій). Для цих людей дуже важливо знайти спосіб відповідного їм самовираження. Вони можуть бути щасливі тільки тому, що знайшли точно свій стиль і змогли адекватно його передати, тоді їм щастить навіть в справах і роботі.


Залишити відгук