Дерев’яна Змія — Китайський Зодіак

Роки Дерев’яної Змії: 1905, 1965, 2025

Активна стихія: Дерево

Пов’язаний Західний Знак: Телець

Стихії: Дерев’яна Змія, Вогняна Змія, Земляна Змія, Металева Змія, Водяна Змія.

Дерев’яна Змія – володіє найбільшим набором добрих якостей і достоїнств (порівняно з іншими Зміями). Весела, дотепна, товариська і добра вона мають дуже багато друзів, які все їй прощають за мудрість і готовність допомогти. Вона теж любить, цінує, але в душу нікого не допускає. Працювати теж воліє або одна, або в невеликому, дружньому колективі, де всі рівні, ніхто не дає вказівок і не виносить доган. Суперечок і негараздів вона не переносить. Дерев’яна Змія любить все прекрасне, нічого не пошкодує для придбання справжнього твору мистецтва або старовини. Нервозність і зриви псують цієї Змії життя.

Чесніша Змія, наділена м’якою мудрістю, глибоким розумінням розстановки сил у будь-яких подіях. Вона потребує абсолютної розумової волі, більш постійна прихильностях, ніж інші Змії, і завзята в діях. Дерев’яна Змія шукає емоційної стійкості та фінансової безпеки. Цей тип Змії вміє висловлювати свої думки і може бути сильним, переконливим оратором.

Стихія Дерева в поєднанні з «рідним» Зміїним Вогнем робить Змію дуже привабливою і цікавою. Вона сяє, як маяк, не переконуючи людей у своїй правоті, а швидше тягнучи їх за собою. У цій Змії зазвичай дорогі смаки, вона любить красиве життя, але через марнославство може мати неправильне уявлення про себе. Оскільки ця Змія жадає громадського схвалення і захоплення, вона зробить все можливе і неможливе, щоб досягти тривалого і повномасштабного успіху.

Дерев’яна Змія добре поінформована про все, любить збирати інформацію і складати досьє. Вона тверезо мислить, вміє розплутувати складні справи, обачна і чітко розділяє добро і зло. Це велична Змія, близька до сфері мистецтва, музики, театру і всього гарного, що є в житті, і що вона може собі дозволити.

Деревна змія як показує китайський гороскоп, має ряд переваг перед іншими знаками, розміщеними в заступництві дерева. Дерево наділяє змію, тягою до спілкування з іншими людьми і умінням грамотно вибудовувати діалог, стаючи цікавим співрозмовником для опонента. Це люди з добре розвиненою фантазією, яка допомагає їм вибирати правильний, з моральної точки зору шлях у житті. Представники знаку зодіаку деревної середовища дуже підходять такі описи характеру, як честолюбство і интилегентность які, з’єднуючись воєдино в одному представниками, відіграють велику роль у становленні характеру представника знака і його сприйняття суспільством в цілому.

Кількість друзів, а також претендентів на руку і серце у деревних змій завжди в надлишку, так як люди тяжіють до спілкування з ними, що не маловажно для повноцінного проживання циклу. Дуже люблять деревні змії ранню весну, що супроводжується днями в які дме сильний вітер так як подібна погода їм по душі. Необхідно особливо ретельно стежити за душевним станом і уникати стресових ситуацій, які можуть негативно впливати на якість і тривалість циклу. Варто використовувати в якості способу для підняття настрою речі, пофарбовані в ліловий колір.


Залишити відгук