Дерев’яний Півень — Китайський Зодіак

Роки Дерев’яного Півня: 1945, 2005, 2065

Активна стихія: Дерево

Пов’язаний Західний Знак: Діва

Стихії: Дерев’яний Півень, Вогненний Півень, Земляний Півень, Металевий Півень, Водяний Півень.

Дерев’яний Півень практично завжди, навіть у дуже важких справах, процвітає. Йому притаманні такі риси характеру як чесність, грунтовність, самолюбство і здатність працювати з людьми. Для нього немає нічого важливішого рідних, близьких та друзів. Все він любить, усім задоволений, все у нього виходить. Йому б ще навчиться братися тільки за те, в чому він дійсно сильний, а не розпорошуватися на дрібниці – ціни йому б тоді не було.

Дерев’яний півень більш відкритий світу, більш уважний до інших і володіє більш широкими поглядами, ніж інші Півні. Будучи зовсім не таким впертим і самовпевненим, як вони, він все ж схильний все ускладнювати і створювати самому собі проблеми. Йому потрібно навчитися стримувати свій ентузіазм і намагатися не переоцінювати себе. Крім того, не варто очікувати, що всі наділені тим же завзяттям і відданістю мети, якою наділений він сам. Незважаючи на всі його благі наміри, монотонна механічна робота, яку він дає підлеглим, і режим, який він для них встановлює, може відштовхнути від нього людей.

Стихія Дерева змушує його рухатися вперед, і якщо це поєднується з його природною чесністю і цілісністю, він досягає вершин успіху, а графіки і діаграми його результатів вражають уяву. Це людина широких поглядів, справедливий і товариський, який безкорисливо вкладається в добробут інших. Він намагається виправити і поліпшити ситуацію в суспільстві.

Оскільки він цінує атмосферу тепла і близькості, то намагається зійтися і здружитися з людьми, з якими він працює, і вони дуже довіряють йому. І все ж він – Півень, і ніколи не упустить можливості висловити колючі зауваження, якщо йому щось не подобається. При цьому він завжди прагне до безпеки. Життя буде посміхатися йому, він не стане братися за дуже велику кількість амбітних проектів відразу.

Веселий, товариський, відкритий, Дерев’яний Півень уміє показувати себе з кращого боку і миттєво розташовувати до себе людей. Він уміє знайти підхід до кожного. Цей Півень поважає традиції, дорожить сімейним вогнищем і справжніми життєвими цінностями. Із Півнів він найспокійніший. Незважаючи на те, що Дерев’яний Півень відноситься до знака драчливому і хвастливому, він не піддається впливу часу, а залишається вірним своїм переконанням та ідеалам.

Оскільки управляє цим знаком Дерево, воно і надає йому здатність до співпраці. З людьми він спілкується з повагою, демонструючи хорошу вихованість, і одночасно дуже тонко нав’язує співрозмовникові свої принципи. Завдяки всім цим якостям Дерев’яний Півень має добрі шанси займати керівні пости. Він спокійний, і тому з ним приємно працювати разом. На високій посаді він піклується про своїх підлеглих.


Залишити відгук