Дерев’яна Щур — Китайський Зодіак

Роки Дерев’яної Щури: 1924, 1984, 2044

Активна стихія: Дерево

Пов’язаний Західний Знак: Стрілець

Стихії: Дерев’яна Щур, Вогняна Щур, Земляний Щур, Металева Щур, Водяний Щур.

Дерев’яна Щур – успішна і пробивна. Почуття власної гідності змушує її весь час щось робити корисне, бути на виду і в гущі подій. Їй важлива думка оточуючих про її ділових і моральних якостях, тому вона в родині, хоч і насаджує свою думку, намагається відносини не «заганяти в кут». Цим Щурам, слід звузити поле своїх інтересів, не розкидатися по дрібницям, а всі свої зусилля зосередити на головному напрямку.

Прогресивні, націлені на успіх і миролюбні, такі Щури досліджують все довкола і намагаються знайти щось хороше в тому, що їх оточує. Нестримані і всебічні на перший погляд, Дерев’яні Щури – люди громадські і вміють побудувати систематичну роботу в колективі. Такі далекоглядні люди і завжди задається безліччю питань. Незважаючи на свій егоїзм, такі люди шукають загального схвалення і навіть захоплення, тому схильні погоджуватися з багатьма думками.

Тим не менш у Дерев’яних Щурів є свої принципи і вони знають, чого хочуть. Такі люди розставляють жорсткі пріоритети, але можуть проявляти гнучкість, щоб досягти своїх цілей. Одна з причин, по якій Дерев’яна Щур багато працює, – це прагнення до безпеки і постійне занепокоєння про майбутнє.

Зовні така людина виглядає впевненим у собі і харизматичним і найчастіше дотримується ділового стилю одягу і спілкування. Він добрий оратор і може об’єктивно доносити до інших ідеї та концепції і керувати проектами. Йому не складе труднощів отримати підтримку керівництва в своїх ризикових починаннях.

Сильний східний вітер приніс із собою з неба на землю цілющу силу і тепло — так зародилася Дерево. Цей елемент додає своєму власникові рівноваги. Він являє собою початок весни і свіжий клімат. Народжені під знаком «Деревної Щури», високого зросту і стрункі, але у них слабка кістка. Шкіра у них смаглявого відтінку, очі просто ідеальні, а волосся надзвичайно пишні. У них гарні губи, витончені ноги і руки і просто оксамитова шкіра. Про «Деревної Щура» можна тільки мріяти, адже це справжні звабники і найкрасивіші серед інших видів Щурів. Також варто відзначити те, що люди, які народилися під цим знаком, вважаються надзвичайними щасливчиками.

Такі люди люблять жити в гармонії і красі, вони дуже елегантні і витончені. Стихія Дерева наділяє свого володаря чарівністю і творчим підходом у контраст до таких якостей, як прагнення до знищення з нестримною силою. Вони, володіючи вродженої запальністю, інколи просто не помічають заходи свого власного достоїнства. Їх агресивність не що не стримує, а капризи часто бувають просто безмежні.

Вони, однак, успішно пригнічують свою агресію і намагаються все робити без поспіху і з граничною обережністю. Коли життя їх ставить у глухий кут, вони здатні до імпровізації і творчого застосування свого вродженого таланту. Такі Щури будуть себе затишно відчувати, як працюючи в полі, так і читаючи вірші і поеми, їм властива багатогранність і врівноваженість їх стихії.

Пристрасть до подорожей і величезна фантазія підштовхує їх до мистецтва, а відмінне почуття гумору тільки допоможе, якщо вони захочуть стати письменниками. «Деревні Щури» володіють активним сприйняттям того, що відбувається, але деколи з-за цього може змінитися їх характер. Вони природжені оратори використовують свій дар в боротьбі за свободу і справедливість. Їм просто необхідно спробувати себе на політичній ниві, адже це найкращий для них спосіб реалізувати свій потенціал.

Дерев’яним Щурам притаманний відкритий і привітний характер, що має до них їхніх колег і близьких. Гнучкий і кмітливість цих Щурів, підштовхує їх на те, щоб спробувати себе в чомусь новому. Вони бояться нестабільності у своєму житті, але це малоймовірно завдяки їх інтелекту.

Весна та її свіжий подих вважається найбільш сприятливим для таких людей. Саме навесні вони відчувають себе на підйомі своїх життєвих сил і емоцій, адже їх стихія Дерево починає розквітати. Поширеною хворобою для цих людей є ниркова і сечокам’яна недостатність. В їжі «Деревні Щури» волію страви з птиці і житній хліб. Ще їм подобається кислі продукти і їжа, але потрібно намагатися виключити кислі продукти з раціону, і поберегти і без того вразливу у них печінка. Зловживати алкогольними напоями їм теж не варто, існує велика ймовірність появи цирозу печінки, а також алкоголізму.

Зелений є їх кольором життя, успіху і процвітання, а також покровителем Дерев’яних Щурів.


Залишити відгук