Дерев’яний Кролик — Китайський Зодіак

Роки Дерев’яного Кролика: 1915, 1975, 2035

Активна стихія: Дерево

Пов’язаний Західний Знак: Риби

Стихії: Дерев’яний Кролик, Вогненний Кролик, Земляний Заєць, Металевий Кролик, Водяний Кролик.

Дерев’яний кролик – активіст і громадський діяч. Не любить самотності і бездіяльності. Добряк і угодник, він завжди і скрізь почуває себе, як кажуть, «в своїй тарілці». Любить приймати кампанії, влаштовувати гучні вечірки. Для всіх він товариш і брат, тільки от секретами ділитися він ні з ким не має наміру. У нього яскравіше, ніж в інших Кроликів, виражена така риса характеру, як скритність, яка грає тільки проти нього: навіть від щирих і дуже корисних порад він відмовляються, боячись підступу.

Знак Кролика сам по собі представляє стихію Дерева, тому в Дерев’яний рік Кролика ця стихія чинить подвійний вплив. Такий великодушний і доброчесна, але занадто скромний і терпимо. І оточуючі часто відчувають спокусу скористатися м’якість його характеру.

Дерев’яний Кролик вміє пристосовуватися. Він успішно вливається в будь-який колектив. За допомогою дипломатії такий Кролик повільно, але впевнено просувається по кар’єрних сходах. Він дуже добре працює в групі і згуртовує колектив, охоче підкоряючись авторитетам і втішаючи аутсайдерів. Він схильний щосили ухилятися від прийняття рішень, які можуть когось образити або створити небезпечний прецедент. Така нездатність діяти швидко і зайняти певну позицію може зіпсувати репутацію Дерев’яного Кролика. Він повинен бути більш твердим і рішучим і вміти захистити себе від тих, хто бажає скористатися його великодушністю.

Стихія природного дерева дуже близька і дуже прихильна до кролику. Даний показник сприяє гармонійному розвитку внутрішнього світу і можливості з більшою ефективністю творити прекрасне в число якого входить мистецтво і живопис. Елемент даного плану допомагає звеличитися кролику в духовному плані і вирватися з кайданів тягнуть вниз. Завдяки цьому елементу кролик відчуває певне бажання подорожувати і здійснювати різноманітні відкриття.

Не варто забувати, що дерево символізує надмірну горячесть в сукупності з неприборканою і в цьому плані може заподіяти кролику багато неприємностей приводячи до виникнення сприятливих факторів викликають саморуйнування. Відповідно до змісту китайського гороскопу кролику необхідно силами власної душі зуміти протистояти подібному впливу і зберегти стійке положення, перешкоджаючи прояву агресивних рис характеру.

У деревних кроликів відмінні риси характеру знайшли своє відображення в рисах зовнішності. Таких людей легко впізнати в масі інших представників знака зодіаку за характерними ознаками, до числа яких відноситься досить широке чоло і плечі, світле забарвлення очей і брови розташовується над ними в стані навислої листя.

Ці люди дуже приємні в спілкуванні і вміють дуже легко і швидко пристосуватися до пропонованих обставин, що робить їх вельми успішними в будь-якому починанні. Безпосередність у процесі спілкування є визначальним чинником, що сприяє скупченню певного кола людей прагнуть спілкування і дружби.

Представники знака зодіаку дуже хитрі і згідно з пропонованим умовам вибирають оптимальну модель поведінки, яка не заважає їх інтересам і досягненням необхідних цілей. Відмінною рисою таких людей є певна схильність до написання віршів і любові до вшанування високохудожніх творів видатних авторів минулих століть і сучасності.

Коханим і комфортним часом року вважається весна і особливо ті дні, коли варто вітряна погода. Вбачається любов до вживання в їжу продуктів харчування мають кисле середовище. Основним органом, що потребують особливої дбайливе ставлення є печінка. Також варто підтримувати душевний стан у спокої і уникати надмірних стресових ситуацій. Основну увагу потрібно приділити складання раціону харчування.

Основним кольором, приносить удачу власникові є теракотовий.


Залишити відгук