Дерев’яний Кабан — Китайський Зодіак

Роки Дерев’яного Кабана: 1935, 1995, 2055

Активна стихія: Дерево

Пов’язаний Західний Знак: Скорпіон

Стихії: Дерев’яний Кабан, Вогненний Кабан, Земляний Кабан, Металевий Кабан, Водяний Кабан.

Дружелюбність і бажання постійно допомагати оточуючим – відмінні риси цього знака. Люди народжені в рік Свині і стихії Дерева вміють переконувати співрозмовника, але при цьому прості в спілкуванні, їм легко завоювати симпатію людей і придбати друзів і прихильників. Вони люблять бути в курсі подій, що ведуть активний спосіб життя і в силу своєї оптимістичної натури не можуть відмовити тим, хто просить їх про допомогу. Можна сказати, що їм подобається допомагати, вони знаходять в цьому задоволення. Але, мабуть, у всьому потрібно знати міру: і слід вчитися іноді говорити «ні», а не звалювати на свої плечі непосильну ношу.

Дерев’яний Кабан ненавмисно, але із завидною успішністю маніпулює іншими людьми. Хоча він заклопотаний своїми особистими обретениями і амбіціями, він також готовий присвятити добру частину свого часу благодійності і прекрасно керує громадською роботою або діяльністю якого-небудь клубу. Йому подобається допомагати всім, з ким перетинається, і він зробить все можливе, щоб з усіма подружитися. Будучи прекрасним піарником, він сам може «розкрутити» свій бізнес.

Надзвичайно добросердечен, поблажливий навіть до самим негідним людям і часто нерозбірливий в зв’язках. Так що його підозрілі приятелі можуть обдурити його або втягнути в неприємності, якщо він проводить в компанії, що їх занадто багато часу.

З іншого боку, його віра в людей буде винагороджена, і він посяде високе становище завдяки своєму таланту знайомити людей один з одним. Під впливом стихії Дерева він нестриманий, але досить педантичний, щоб діяти чесними методами. Він постарається зв’язатися з потрібними людьми, і разом вони розпочнуть амбітні проекти.

Дерев’яний Кабан вміє переконувати і любить розважати; він також вміє створювати довірливу атмосферу, де б не виявився. Люди люблять і її достоїнства, і її недоліки, тому що людина він веселий і привітний.

Дерев’яний Кабан вміє показати себе з кращого боку і завойовує симпатії людей майже миттєво, йому необхідно бути в добрих стосунках з усіма. Однак він нерозбірливий в зв’язках, так що часто піддається поганому впливу і опиняється втягнутим в неприємності. Він і сам непогано маніпулює людьми, здатний згуртувати навколо себе велику юрбу і стати її лідером.

Кабан має чуйним характером, дуже товариський, емоційний і непостійний, може переходити від одного стану до протилежного в мить ока. Цей Кабан рухливий, любить займатися спортом; рух і здорове змагання стимулюють його і надають благотворну дію. Розум і енергійність роблять його чудовим організатором, до того ж у нього добре серце. В особистому житті він не відрізняється постійністю, розрив відносин і нові захоплення для нього — справа звичайна.


Залишити відгук