Дерев’яний Бик — Китайський Зодіак

Роки Дерев’яного Бика: 1925, 1985, 2045

Активна стихія: Дерево

Пов’язаний Західний Знак: Козеріг

Стихії: Дерев’яний Бик, Вогненний Бик, Земляний Бик, Металевий Бик, Водяний Бик.

Цей Бик – лідер. Єдиний, з усіх Биків, дуже марнославний, не любить залишатися на других ролях. У нього, між іншим, є всі дані для того, щоб вести за собою: розумний, добрий, впевнений у собі, наполегливий, вимогливий – набір найнеобхідніших якостей, для відповідального працівника. До того ж, він позбавлений комплексів своїх побратимів: емоційний, веселий, товариський, дотепний. Ці якості, між іншим, багатьох і насторожують.

Цей тип Бика менш впертий і швидше реагує. У результаті такі люди адаптуються в суспільстві і враховують почуття інших людей. Оточуючі будуть цінувати Дерев’яного Бика за його цілісність і етику. Така людина справедливий і неупереджений, однак його місячний знак схиляє його в бік консерватизму. Він розуміє, що йому доводиться діяти в усталеної соціальної системи, і він буде кращим актором, ніж Бик інших стихій.

Якщо йому дати час і як слід його мотивувати, він продемонструє нові, прогресивні погляди. Він менш впертий і може змиритися з тим, що правила диктує більшість.

Якщо йому дати потрібні інструменти, він може піднятися на небачені висоти, накопичити величезні багатства і досягти популярності. Зі своєю сильною енергійної натурою він може максимально реалізувати свій потенціал. Він розуміє важливість співіснування з іншими людьми і готовий підпорядкувати свої амбіції більш важливого порядку. Він здатний до групової роботи, де буде мислити в інтересах групи.

З Східної сторони подув вітер і приніс з собою животворящу силу і тепло. Саме так було народжене Дерево. Дерево уособлює символ м’якого теплого клімату. Дерево символ помірної погоди, ранку, весни, кохання і гармонії, краси і елегантності. Схильність до гармонії — це головний дар Деревного Бика (Вола). Але їх темперамент схильний до нападів люті, і це буває небезпечно. У цих нападах Бики забуваються, і шкодять більше самим собі, легко нервово збудливі і не втрачають своє почуття гідності, в них більше переважає воля, яка поверне їм зовнішнє рівновагу. Люди Бики народжені зі стихією дерева мають потужну фігуру, сильні плечі і кінцівки. Їх обличчя своєрідно красиво з прямими рисами, навислі брови, у них широкий лоб і очі світлі.

За життя ці Бики відчувають себе вільними. У них владне і гідна поведінка, часто буває в роботі ці люди тримають всю ініціативу в своїх руках. Дерев’яні Бики відкриті і самовпевнені у відносинах з людьми. Дуже швидко розвиваються творчо, і мають бурхлива уява, але бути вільними для них важливіше будь-якої кар’єри. Ці Бики (Воли) дуже поетичні, і тому з них можуть вийде прекрасні художники і землероби. Цих людей відрізняє почуття боргу із — за чого вони просто не вміють халтурити. Вони спокійні, але бувають дуже запальні, і часто говорять те, про що думають, при цьому не рахуючись ні з ким. У Дерев’яних Биків дуже яскраво виражено прагнення йти до успіху всіма силами. У них добре виходить бути чарівними. Але вони часто відчувають нестачу в довіру до себе самому. У сімейних справах вони віддані і любові рясні.

Вони дуже люблять весну і відмінно почувають у вітряну погоду себе. Їх уразливий орган — це жовчний міхур і печінка. Деревне Бик часто віддає перевагу кислу їжу, але краще для них підходять страви з дичини і зернових культур. Їм особливо треба остерігатися своєї люті, надмірної суворості і нервовості, а то все обернеться проти них самих і відбудеться саморуйнування.

Їх колір — це зелений, він приносить щастя й удачу.


Залишити відгук