Дерев’яна Мавпа — Китайський Зодіак

Роки Дерев’яної Мавпи: 1944, 2004, 2064

Активна стихія: Дерево

Пов’язаний Західний Знак: Лев

Стихії: Дерев’яна Мавпа, Вогняна Мавпа, Земляна Мавпа, Металева Мавпа, Водяна Мавпа.

Дерев’яна Мавпа – фантазерка, якій вдається втілити в життя свої самі неймовірні ідеї. У цьому їй допомагають такі риси характеру як інтерес до всього нового, незвіданого, сучасному, неймовірна працездатність і відповідальність. Але вона дуже нетерпелива, тому якщо результати від її бурхливої діяльності з’являються не так скоро, як вона планувала, вона здатна все кинути, довго шукати винних цим занапастити справу, яке обіцяло певну вигоду. Дерев’яна Мавпа, має багато справжніх друзів, яким намагається допомогти у важкий момент. Загалом, у дерев’яної Мавпи все чудово, тільки їй самій треба в це повірити.

Для цього типу Мавп важливі добрі відносини з іншими людьми. Але Дерев’яна Мавпа по можливості не лізе в справи оточуючих. Вона благородна, але неспокійнішим інших Мавп. Наділена духом першовідкривача. Завжди у курсі всього, що відбувається навколо, дуже цікавиться новими відкриттями і незвичайними світоглядами. Стихія Дерева наділяє Мавпу інтуїтивним складом розуму, що допомагає їй передбачати ймовірний результат подій. Вона постійно шукає відповіді на запитання і не любить відступати.

Дотримуючись високих особистих стандартів, Дерев’яна Мавпа завжди прагне піднятися над ситуацією. Її ніколи не задовольняє до кінця те, що у неї є, вона завжди шукає, де трава зеленіша, і тому цю Мавпу постійно тягне до нових випробувань. Це економний людина, здатний навести порядок в будь-якій роботі, за яку вирішить взятися. Він рідко перебільшує що-небудь, не схильний до марних умствованием… і по чуть-чуть, по міліметру, знищує перешкоди на своєму шляху.

Дерев’яна Мавпа дуже організована, раціональна, педантична. Вона все робить добре і хоче, щоб інші наслідували її приклад. А оскільки вона схильна командувати, то буде насаджувати свої критерії скрізь, де зможе.

Жадібна до слави, ця Мавпа не пошкодує зусиль, щоб піднятися високо. У неї розвинена інтуїція, що дозволяє передбачити деякі події, що вона і робить з великою користю для себе. Її цікавить все нове і прогресивне. Однак дуже рідко Дерев’яна Мавпа буває задоволена. Вона дуже піклується про видимій стороні,упускаючи суть.

Дерев’яна Мавпа володіє чудовим чуттям на хороші можливості. З неї може вийти блискучий оратор, чудовий політик, в глибині душі вона хоче робити добрі справи і отримувати за це подяку.


Залишити відгук