Дерев’яний Кінь — Китайський Зодіак

Роки Дерев’яній Коні: 1904, 1954, 2014

Активна стихія: Дерево

Пов’язаний Західний Знак: Близнюки

Стихії: Дерев’яна Кінь, Вогненного Коня, Земляна Кінь, Металева Кінь, Водяний Кінь.

Дерев’яна Кінь – велика фантазерка. Навколишні поважають її за добродушність, талант, працьовитість і наполегливість, прекрасне почуття гумору. Дуже грамотна, розумна вона може не тільки запропонувати, але і реалізувати план, який інші вважають просто абсурдним. Своєю впевненістю і переконаністю вона поведе за собою будь-якого і доведе, що була права. Своїми принципами вона не поступається. У спілкуванні легка і довірлива. Їй часто довіряють секрети, у неї запитують ради. Дерев’яний Кінь досягла б більшого в житті, якщо б частіше сама аналізувала свої численні ідеї.

Дерев’яна Кінь – дружелюбна, поступлива, більш терпляча, ніж інші Коні, і найрозумніша з усіх них. Але якщо на неї тиснути, вона буде чинити опір. Завдяки стихії Дерева вона дисциплінована і здатна мислити ясно і систематично. Дерев’яний Кінь дуже вдала і соціально активна. Веселий і розумний співрозмовник, вона не надто егоїстична і в спілкуванні з іншими не прагне тиснути.

Але вона любить рухатися вперед і, будучи сучасною і несентиментальной, легко відкидає старе і радісно відкриває двері новому. Винаходи і нововведення завжди вражають її уяву, і вона не боїться бути незвичайною.

Вона прагне вивчити як можна більше різних сфер діяльності, але зобов’язання стоять для неї на першому місці. В сильній, натхненою і сонячної Дерев’яного Коня немає ні крапельки ліні, але їй слід бути обережніше і вимогливими.

З-за впливу Дерева цей Кінь не така божевільна, пристрасна і неорганізована, як інші її побратими. Вона має дар направляти свої сили в правильне русло. Дерев’яний Кінь не прагне привернути до себе увагу інших. Вона благоразумна і схильна до роздумів, здатна вислухати свого співрозмовника і навіть поставити себе на його місце. З-за чого Дерев’яний кінь уміє добре розуміти інших людей і легко співпереживає їм.

Люди які народилися під знаком Дерев’яного коня має ще одну хорошу рису це здатність до співпраці. Вони дуже активні і доброзичливі. Вони працьовиті і знають як відрізнити потрібні справи, від порожніх занять. Для дерев’яного коня характерна особлива обережність, з-за чого іноді їх рух вперед сильно гальмуватися. В особистому житті Дерев’яний кінь не особливо романтична. Вона шукає не коханця, а товариша і друга, з яким легко можна розділити разом свої ідеали.


Залишити відгук