Дерев’яна Коза — Китайський Зодіак

Роки Дерев’яної Кози: 1955, 2015, 2075

Активна стихія: Дерево

Пов’язаний Західний Знак: Рак

Стихії: Дерев’яна Коза, Вогняна Коза, Земляна Коза, Металева Коза, Водяна Коза.

Ця Коза (Вівця) – не має свого твердого думки, її все треба підказати, навіть нав’язати, для її ж блага. Уважна і послужлива, вона завжди знаходить можливість і кошти віддячити тих, хто проявив про неї турботу. У неї багато відданих друзів, які в її товаристві почуваються діловими, щедрими і сильними. Кози (Вівці) можна займатися біржовими справами. Інтуїція, передчуття можливої вигоди, роблять їх цілком успішними людьми. Якби Коза (Вівця) змогла подолати страх і невпевненість, у повній мірі скористатися цим своїм даром, вона була б дуже багатою.

Вдумлива Вівця з хорошим почуттям гумору; любить байдикувати, але при цьому уважна до бажань інших. Вона сентиментальна і хоче всім подобатися; при цьому стихія Дерева не дає їй стати надто легковажною. Дерев’яна Вівця від природи наполегливіше й щедріше інших Овець. У неї дуже високі моральні принципи.

Це дуже добра і довірлива Вівця, яка повністю покладається на тих, в кого вірить. Знає собі ціну, але при цьому дозволяє іншим використовувати її. Якщо на Дерев’яну Вівцю тиснути, вона занадто легко здається. Заради миру і спокою вона готова багатьом пожертвувати.

Дерев’яна Вівця схильна опікати інших і може бути дуже віддана тим, про кого піклується. Її благі справи і співчуття до інших обов’язково будуть винагороджені. Оскільки вона, не замислюючись, допомагає людям, у разі потреби гроші завжди до неї приходять. В критичний момент вона отримує спадщину чи фінансову допомогу з найнесподіваніших джерел.

Завдяки впливу Дерева, у цій Кози (Вівці) найбільш укорінені моральні засади, вона не дозволяє собі бути такою легковажною як попередня. В кінцевому підсумку вона набагато більш альтруистична і щедра. Ця Коза (Вівця), як і інші, не любить сварок. Вона піде на великі жертви в ім’я злагоди, поступиться людям з більш сильним характером, при цьому знаючи, що сама вона непогано пристосована до життя. Вона сліпо вірить тим, кого любить.

Ще одна чеснота Дерев’яної Кози (Вівці) — вона завжди готова допомогти. Вона ніколи не відмовить одному в позику. Згідно народної мудрості, «що посієш, те й пожнеш, доля винагородить Козу (Вівцю) за її жертви і вона, рано чи пізно, отримає велике спадщину чи гроші посиплються на неї як манна небесна.

Дерев’яна Коза (Вівця) як всезагальна матір, завжди готова поселити бездомних, дати ніжність і ласку тим, хто поруч з нею.


Залишити відгук