Дерев’яний Дракон — Китайський Зодіак

Роки Дерев’яного Дракона: 1904, 1964, 2024

Активна стихія: Дерево

Пов’язаний Західний Знак: Овен

Стихії: Дерев’яний Дракон, Вогняний Дракон, Земляний Дракон, Металевий Дракон, Водяний Дракон.

Цей Дракон – нескінченно цікавий. Хоче знати все на світі, знаходить час і сили докопатися до відповіді на найскладніше питання. Прекрасний виконавець, майстер на всі руки: щось змайструвати, винайти або просто вигадати – все може. Цікавий оповідач і слухач, володіє даром свої знання викласти у вигляді літературних творів. Добродушний і правильний, дерев’яний Дракон заслужено користується загальною любов’ю.

Творчий і великодушний Дракон, несучий прекрасні, нові, революційні ідеї. Стихія Дерева наділяє його умінням висловлювати ідеї в слова і втілювати їх у життя. Він успішно працює з іншими людьми, хоча часом буває трохи зарозумілим. Будучи не настільки злопам’ятним і егоцентричним, як Дракони інших стихій, він так само, як і вони, відвертий, горделив і безстрашний перед обличчям випробувань.

Допитливий Дерев’яний Дракон намагається дошукатися до причин всього і вся; в кожній дії він керується здоровим глуздом. Однак він схильний надто глибоко закопуватися в проблему, а зіткнувшись з опором, заводить нескінченні суперечки. Він природжений учитель і може бути дуже ерудованою людиною.

Дерев’яний Дракон щедрий, намагається слідувати серединного шляху, нікого не ображати і добиватися свого м’яко і непомітно. Вплив Дерева втихомирює його імпульсивність і мінливість; якщо це в його інтересах, Дракон готовий піти на компроміс. І все ж він – Дракон, який все у світі співвідносить зі своїм непомірним самолюбством і погоджується на зміни, тільки коли точно знає, що це вигідно особисто йому.

Китайський гороскоп вказує на те, що люди, народжені під заступництвом деревного дракона, мають вроджене почуття стилю і виглядають на протязі всього життєвого циклу дуже елегантно і доглянуто, що не залишається не поміченим оточуючими людьми. Ці представники знаку зодіаку тяжіють до прекрасного і люблять всі сфери мистецтва, які символізують та розкривають їх натуру. Свій зовнішній і внутрішній світ дракони, народжені під заступництвом дерева, починають цінувати і використовувати вельми продуктивним чином, починаючи з певного етапу свого існування в світі. При цьому їм під силу досягти найвищих цілей і залишитися королем положення при вмілому використанні таланту.

Відмінною рисою представників знака зодіаку є люб’язність і доброзичливість по відношенню до оточуючих персонам. Вони не марнотратні і вміють цінувати наявні речі, так як одним їх якостей характеру є ощадливість. З таких людей виходить чудові дослідники і науковці прагнуть пізнавати нове і відкривати незвідане.

Невдачі ними долаються в переважній відсотку випадків. Бо як доводити розпочате до логічного завершення закладено в їх натурі і тому при вмілому використанні якостей природного плану з них виходять великі майстри своєї справи, яким би профілем вони не займалися.

Чудову пору року відповідне деревним драконам це весна, вони обожнюють динаміку у всьому, і погода не стала винятком, так як вони тяжіють до вітряним днів, відчуваючи себе в подібних ситуаціях дуже комфортно. Крім позитивних аспектів існує вразливий орган, яким є печінка і система сечовивідних шляхів. Тому потрібно уникати ситуацій, які можуть спровокувати погіршення загального стану чого допускати не можна за умови бажання займати активну позицію протягом усього циклу.

Також пильної уваги потребує нервова система і з метою її підтримання у належному спокійному стані слід використовувати методи душевної розвантаження, які допоможуть уникнути виникнення сильних стресів, які можуть позначитися не найкращим чином представники знаку зодіаку.


Залишити відгук