День Народження 15 Травня: Знак Зодіаку — Телець

Народилися 15 травня — одні з найбільш розвинених, цілісних і миролюбних членів зодіакального співтовариства. Вроджене чарівність і уважна, комунікабельна природа природним чином спричиняють до вас людей. Практично з кожним ви можете знайти спільну мову, але намагайтеся оточити себе тільки тими, хто розділяє ваші культурні інтереси і смаки. Ви любите хорошу життя, отримуєте задоволення від того, що ділите її радості з іншими, і насолоджуєтеся будинком, де з готовністю розважаєте сім’ю і друзів. Ви чудово вмієте влаштовувати вечірки і наділені особливим даром зводити людей разом.

Народжені 15 травня самі можуть опинитися здобиччю своїх мрій. Їм слід остерігатися спокуси внутрішньої самоізоляції, відриву від реальності. Ось чому будь-які види активності, пов’язані зі спілкуванням, — чи то фізичною (спорт, особливо групові види спорту) або соціальних (танці, вечірки, світські раути) — у вищій ступеня показані для здоров’я. У тому, що стосується дієти, народженим 15 травня можна розширити асортимент своїх улюблених страв і не обмежуватися лише земний, улюбленої Тільцями, кухнею. Можливо, розкутість в їжі допоможе їм знайти нових друзів і знайомих. У цьому плані корисно вдосконалювати свою кулінарну майстерність. Народилася 15 травня слід суворіше ставитися до свого сексуального життя, не допускаючи надмірної прихильності до однієї особи на шкоду всім іншим. Така тенденція може лише посилити тягу до самоізоляції, що живе в тих, хто з’явився на світ у День мрійника.

В самої що ні на є природною манері народжені 15 травня здатні висловити словами те, що інші відчувають і до чого так відчайдушно прагнуть. Не дивно, що оточуючі мимоволі тягнуться до таких людей і навіть не можуть пояснити собі, чому це відбувається. Народжених 15 травня ця обставина також бентежить, оскільки про свій магнетизм вони навіть не підозрюють. Вони просто володіють даром проникнення в їхні серця близьких, друзів, колег. На перший погляд нічого надприродного ці люди не роблять, ось чому самі вони ставляться до себе абсолютно спокійно і не мають особливих ілюзій щодо своєї привабливості.

Знак Зодіаку 15 Травня — Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків Земної стихії, які володіють творчою силою, надійністю, витривалістю, реалізмом.

Планета Управитель: Венера. Телець отримує від неї вміння рахувати гроші, а також почуття краси. Планета сприятлива для представників богеми, живописців і людей, які працюють з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Несе відповідальність за невміння думати стратегічно і ділитися.

У середині травня народжуються вкрай миролюбні і гармонійні Тельці. Вони харизматичні і товариські, навколо них завжди багато людей. Народилися 15 травня легко можуть порозумітися з будь-яким, але краще все ж компанію схожих з ними за інтересами людей. Вони люблять ділитися усім добрим, що у них є, з друзями і рідними, тому в їхньому домі завжди повно гостей. Також вони люблять гарну, затишну, налагоджене життя. Вони люблять влаштовувати свята, вечірки, обожнюють збирати разом компанії друзів, яких скріплюють, наче клей.

Чарівність народжених 15 травня проявляється не відразу, і лише після деякого спілкування з ними оточуючі починають розуміти, який воістину магічною силою володіють ці люди. Навіть маючи справу з повсякденними, рутинними проблемами, народжені 15 травня вдається привнести в них щось оригінальне; здається, ніби вони роблять якесь чаклунство, допомагає їм торкнутися душі інших. Втім, їх вплив на оточуючих неоднаково глибоке; потрібно бути налаштованим на ту ж хвилю, щоб відчути настрій особистості народженого в цей день. Найчастіше народжені 15 травня страждають від самотності. Вони здатні займатися буденними справами в денний час, перемикаючись ввечері або у вихідні на якісь дивовижні об’єкти. Іноді надмірна заглибленість у свій світ веде до відчуженості і загрожує психічними розладами.

Народженим в цей день неодмінно треба дати можливість виразити себе. Ймовірно, на початковому етапі досить поділитися своїми ідеями та думками з вузьким колом близьких людей і лише потім можна набратися сміливості і викласти свої погляди більш широкої аудиторії. Зрозуміло, для найбільш повного самозадоволення народженим 15 травня варто займатися в першу чергу тим, що вони найбільше люблять. На жаль, будучи людьми зовсім не агресивними, вони іноді воліють взагалі не висовуватися, а ті деякі ревнителі, які у них є, можуть несподівано відмовити їм у підтримці як моральної, так і фінансової.

Щоб не перетворювати це обставина в обтяжливу проблему, народженим 15 травня слід засвоїти, що рано чи пізно доведеться жити і діяти самостійно, беручи всю відповідальність за свої вчинки і майбутнє. Тоді, власне, їх природне чарівність стане працювати на користь справи. Як правило, народжені 15 травня вважають, що для вироблення внутрішньої самодисципліни необхідні довгі роки підготовки і тренування. Вести за собою інших, на їх глибоке переконання, може лише гідна людина. Ось чому вони шукають влади тільки після того, як відчують себе цілком підготовленими до неї, і повірить в те, що їхні ідеї здатні захопити інших.

Чоловік Телець — народився 15 Травня

Чоловіки, які народилися 15 травня, володіють наступними характеристиками: продуктивність, природністю, чесністю. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — народилася 15 Травня

Жінки, що народилися 15 травня, володіють наступними якостями: природністю, лояльністю, а також рішучістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 15 Травня

15 травня — як впливає на ваше життя дата народження? Люди з датою народження 15 травня знак зодіаку Телець, здатні проникати в думки і сподівання оточуючих їх людей і читати в їх душах, як у відкритій книзі. Розуміння мотивів чужих вчинків народжує правильний підхід до співрозмовників, які мимоволі переймаються до них довірою і симпатією. І самі люди, народжені в цей день, не усвідомлюють результатів своєї проникливості, вважаючи, що всім доступно таке розуміння, і що будь-яка людина в змозі побачити справжні мотиви вчинків і слів своїх ближніх. Хоча, в реальності не кожній людині дано прочитати сокровенні таємниці, що зберігаються в душах інших людей.

Самі себе люди, народжені 15 травня знак зодіаку Телець, оцінюють не дуже високо, знаходячи в собі численні недоліки, їх занижена самооцінка не дозволяє їм повірити в наявність власної привабливості. До того ж, з першого погляду їх чарівність зовсім непомітно, вони не виділяються серед оточуючих і здаються нецікавими і пересічними особами. Але при близькому спілкуванні безодня їх магічних чар повністю зачаровує співрозмовника, підпорядковуючи його волі. Все, чого торкається рука, народжених 15 травня знак зодіаку Телець, набуває наліт чарівництва і незвичності, найбільш приземлені і приїлися події здаються чимось особливим, що таять глибоко в собі щось більш цінне, ніж це здається на перший погляд. Хоча, такий вплив ці люди роблять не на всіх — існують грубі, суто реалістичні натури, яких не проб’єш ніякої романтикою і душевністю, і які органічно не здатні зрозуміти нічого такого, чого не можна помацати руками.

Самотність часто лежить холодною пусткою в душах тих, хто народився 15 травня знак зодіаку Тілець. Виконуючи свої повсякденні обов’язки, вільний час вони приділяють тому, що їм дійсно подобається займатися. Йдучи від гнітючої реальності у свій дивовижний світ, де є місце справжнім почуттям і справжнього щастя, вони втрачають зв’язок з життям і відвикають від взаємодії з друзями і близькими. Тут, народженим 15 травня знак зодіаку Телець, потрібен якийсь поштовх, який змусить їх прокинутися і поглянути на життя прямо, не затуманюючи очі своєї мрійливістю. Тоді їм доведеться прийняти доленосне рішення і круто змінити своє життя, оскільки повернутися в свій штучний світ вони вже не зможуть, але і жити в колишніх умовах будуть не здатні так само, як і змія не здатна влізти назад у свою стару шкіру.

Агресивність зовсім не властива тим, хто народився 15 травня, вони вважають за краще знаходитися в тіні, не вилазячи на загальний огляд. Проте, прийде день, і їм доведеться взяти відповідальність за своє життя на себе, бо ніхто не зможе їм допомогти, крім їх самих. Їх вроджене почуття делікатності і ненав’язливе чарівність, допоможуть їм досягти своєї мети, нехай і з запізненням. Людям, народженим 15 травня знак зодіаку Телець, здається, що для досягнення поставлених цілей необхідні роки праці та освіти. І гідне місце в житті їм недоступне, на їхню думку, випускаючи з уваги той факт, що реальне освіта у них вище, ніж у тих, хто отримав його офіційно. Потрібно лише більше вірити в себе і в те, що ви гідні кращого.

Любов і Сумісність

Ви неймовірно романтичні і без партнера можете відчувати спустошеність і розгубленість. Знайшовши свого єдиного, ви без кінця будете сипати займенниками ми, нас і наше.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

що Народилися в середині травня володіють рідкісним даром точно і вірно помічати і вербалізувати неясні відчуття і прагнення інших людей. Вони частенько вірно вказують іншим, що ті відчувають, нехай навіть вони самі ще не розуміють цього. У цьому полягає чарівність народжених 15 травня. Їх чарівність діє не відразу, потрібно поспілкуватися якийсь час з цими людьми, щоб потрапити під його дію. Самі ж народжені 15 травня щиро дивуються, що знаходять в них інші, так як вони самі здаються собі досить звичайними людьми. Але вони приваблюють і притягують навколишніх, особливо якщо вони налаштовані на одну і ту ж хвилю. Ці люди завжди западають глибоко в душу іншим людям.

В побуті і повсякденності вони завжди оригінальні, цікаві і привабливі, що додатково привертає до них увагу. Буває, що ці люди страждають на самоті. Тому їм особливо небезпечно віддалятися у свій світ, це віддалить їх від реальності і навіть може в запущеній стадії викликати психічне захворювання. Найчастіше ці люди вдень на роботі здаються звичайними людьми, а у вільний від роботи час мовби перероджуються, занурюючись у свій внутрішній, не схожий на навколишній світ.

Здоров’я і Хвороби

Народженим 15 травня потрібно уникати самотності та догляду в мрію. Адже таке життя може повністю відірвати їх від реальності. Тому навіть спортом їм краще займатися тим, що буде сприяти їхньому спілкуванню з іншими людьми. Також корисні для душевного стану будуть вечірки, зустрічі та різноманітні тусовки.

Раціон слід зробити багатшими, споживати в їжу не тільки знайомі та улюблені страви, але й час від часу пробувати щось незнайоме. Сміливо експериментуйте на кухні і вдосконалюйте свої кулінарні вміння. Будь-які нові знайомства теж підуть тільки на користь. Що стосується особистого життя, то побоюйтеся прив’язувати її тільки до однієї людини, так як це теж загрожує самоізоляцією, з якою Вам всіма силами треба уникати.

Доля і Удача

В цей день народжуються ініціативні люди. Вони впевнено і цілеспрямовано йдуть по життю. Вібрації цього дня такі, що посилюють характерні риси особистості. Якщо людина, народжена в цей день, піде шляхом зла — це буде егоїстична людина, самотній невдаха. А якщо він вибере шлях добра, то зможе подарувати радість і щастя оточуючим людям. Він буде щасливий, багатий, його будинок буде повна чаша, у нього будуть чудові друзі.

Поради Тельцям, Народженим 15 Травня

Цим людям обов’язково треба намагатися виражати себе, свої ідеї і те, що їм цікаво. Спочатку має сенс поділитися тільки з близькими людьми, а потім і з суспільством в цілому. Рідко народжені 15 травня йдуть по цьому шляху, тут заважає їх миролюбність і неагресивність, адже за свої ідеї треба боротися і з боєм їх відстоювати, а це не характер народжених 15 травня. Роботу їм теж слід шукати в тій сфері, яка їм цікава. На дозвіллі – так само – займатися тільки тим, що викликає інтерес. Як можна раніше ці людям потрібно самим взяти на себе відповідальність за долю своїх ідей і почати продумувати план і збирати гроші на здійснення своєї мрії. Їх небагато друзі можуть якось їх кинути, тому краще з самого початку взяти відповідальність на себе, а не перекладати її на когось іншого.

У таких небагато критичних обставинах вроджена харизма цих людей буде працювати на користь справи. Внутрішню твердість і дисципліну ці люди виробляють зазвичай тривалими тренуваннями протягом декількох років. Вони вважають, що керувати має право тільки сильна і гідна людина. Вони ні за що не погодяться стати керівником, поки не вироблять в собі потрібні якості і вміння. Крім цього, вони повинні переконатися, що їх ідеї цікаві іншим людям, тільки тоді вони візьмуть на себе весь вантаж відповідальності щодо керівництва іншими.


Залишити відгук