Дерев’яна Собака — Китайський Зодіак

Роки Дерев’яної Собаки: 1934, 1994, 2054

Активна стихія: Дерево

Пов’язаний Західний Знак: Ваги

Стихії: Дерев’яна Собака, Вогняна Собака, Земляна Собака, Металева Собака, Водяна Собака.

Дерев’яна Собака – всі свої таланти і здібності добре проявляє при роботі в команді. Її скрізь добре приймають, їй скрізь комфортно, тому що вона не конфліктна, уважна, услужлива. Від інших собак вона відрізняється хорошим почуттям гумору, готовністю допомогти всім, чим намагається приховати невпевненість в своїх силах. Дерев’яна собака любить тишу, спокій, часто усамітнюється на природі, багато часу приділяє творів мистецтва, колекціонування.

Зачаровує, добросерда і незворушна Собака, яка, завдяки своїй відвертості і настороженості до чужинців, зуміє створити тісні і тривалі відносини з тими, кого вона обере в якості друзів і коханих. Вона чесна, уважна і приємна, любить їжу для розуму і багато працює над собою.

Дерево наділяє її врівноваженістю і щедрістю; все навколо неї зростає, стабілізується і стає красивим. Її також залучають гроші і успіх, але зайвої меркантильності вона цурається. Вона вміє входити в контакт з неймовірною кількістю людей в самих різних сферах життя, діє виважено і розсудливо.

Дерев’яна Собака впевнена в собі, але при цьому утонченна. Вона енергійна і згідливі, воліє діяти разом з кимось на стороні впливових людей. Вона від природи націлена на роботу в команді і хоче сподобатися якомога більшій кількості своїх товаришів. Цей тип Собаки іноді можна утримати, тому що без дозволу і підтримки решти вона не піде вперед. Їй слід навчитися незалежності, навіть якщо часом з-за цього їй буде загрожувати небезпека.

Дерево надає цьому знаку розсудливість, неквапливість і зрілість, здатність спрямовувати всю енергію в правильне русло.

Ця собака не прагне, як інші, привертати увагу до власної персони. Вона скромна, благоразумна, рассудительна і схильна до роздумів. Крім того, вона вміє вислухати співрозмовника, і навіть встати на його точку зору, а оскільки вона сама особистість доброзичлива і приємна, то незабаром може завоювати загальну популярність і симпатію.

Ще одна з рис Дерев’яною собаки — це її здатність до співпраці, причому до такої міри, що йому важко бути самостійним. Ці люди здатні не поспішати, завжди точно знають, що їм потрібно робити, а що ні, і тому вони рано чи пізно доб’ються успіху, причому зроблять це спокійно, без феєрверків і клоунади.


Залишити відгук