Жінка Тигр і Чоловік Тигр Сумісність в Любові

Відносини між двома тиграми будуть палкими і пристрасними. У сприятливих обставинах пристрасть Тигрів до веселощів і новим враженням може допомогти побудувати запаморочливі відносини. Однак, якщо обставини будуть складатися несприятливо, вони не зможуть виносити один одного. Будь Тигр воліє бути в центрі уваги, і у двох Тигрів може виникнути конфлікт за володіння цим центральним місцем.

Обидва привабливі, повні життя, чарівні, і у них може виявитися багато спільного. Однак обидва, коли незадоволені, в рівній мірі стають мятежны, вперті і швидкі на розправу, і їх хворе самолюбство легко може покласти край цим відносинам. Кожному треба багато особистої свободи. В обох відмінне почуття гумору, яке дасть їм шанс усунути розбіжності. Сімейний бюджет буде в цьому шлюбі постійної дірою: всі Тигри – жахливі марнотратники!

Любов і шлюб між двома Тиграми — не часто зустрічається комбінація, однак, можливості жити щасливо у цієї пари, безперечно, є. Їх об’єднують спільні цінності та ідеали, їм зрозумілі цілі один одного і навіть дуже близькі. Основою взаємодії завжди будуть спільні інтереси, можливості духовного росту, розвитку у професії.

Любовні відносини і формат сім’ї для них — теж чимала підмога для творчого самовираження. Просто сім’я для них — не привід для зайвих хвилювань і тривог. Обидва легкі, мобільні, люблять товариство близьких по духу людей, у них широке коло знайомих. Шлюб і сім’я для двох Тигрів — просто черговий досвід, а не в’язниця.

Вони здатні поважати один одного і виступати в шлюбі на рівних, не принижуючи свою половинку і не протиставляючи себе партнеру. Звичайно, не все може складатися так вже гладко, адже однакових людей немає. Будь Тигр в загальному-то не завжди вміє оцінити самого себе і тому здатний применшувати гідності партнера і ставитися до нього надто критично. Однак, при усуненні цієї проблеми, Тигр чоловік і Тигр жінка цілком реально можуть не тільки створити сім’ю, але і прибуватиме у відчутті радості і справджених надій.

Китайська астрологічна традиція не в захваті від любовного союзу двох хижаків і дає Тиграм невтішний прогноз сумісності. Вважається, що Тигр і Тигр не повинні жити під одним дахом, тому що це приносить їм нещастя.

Спочатку цих двох харизматичних індивідуалістів може об’єднати величезна, палка пристрасть. У відносинах Тигра-чоловіки і Тигра-жінки не буде нестачі в захоплюючих пригодах, божевільних ночей, п’янких спільних зустрічей світанку. Тут їх сумісність не викликає сумніву. Тим не менш, спільне життя, шлюб двох Тигрів, в якому не раз доведеться зіткнутися зі складними проблемами, є занадто важким випробуванням для їх зв’язку. Жінка-Тигр і чоловік-Тигр намагаються перекласти організацію повсякденного життя, побуту на плечі партнера, що, звичайно ж, не викликає ентузіазму у другої половини.

Крім того, важко знайти гармонію в любовних, подружніх стосунках, де два Тигра — два лідера — борються один з одним за владу. Тигри цінують власну незалежність, але при цьому не люблять годинами чекати партнера, який десь там блукає по своїх справах. Одним словом, дзеркальне відображення власних недоліків та звичок у поведінці другого партнера не обіцяє нічого хорошого, попереджає чоловіків і жінок Тигрів східний гороскоп сумісності.

Звичайно, потім обидва Тигра будуть зі сльозами на очах згадувати божевільний секс на екзотичному пляжі і всі чудові миті, проведені разом. Але все ж їм не варто прикрашати свої безіменні пальці традиційними обручками кільцями.


Залишити відгук