Жінка Тигр і Чоловік Змія Сумісність в Любові

Відносини будуть складними і розчарують обох. Ні один із партнерів не може ні зрозуміти слабкості іншого, ні забути про них. Обидва знака пристрасні і дуже підозрілі. Вони не зуміють по-справжньому довіритися один одному. Чоловік-Змія – витончений, спокійний інтелектуал. Жінка-Тигр – дуже жива альтруистка і ідеалістка. Самодостатній чоловік-Змія вважатиме її занадто безпосередній, дратівливою і відвертою. Її, у свою чергу, буде ображати його скритність, відчуженість і надмірна амбітність. Вони говорять на абсолютно різних мовах і не можуть знайти взаєморозуміння.

Чоловік Змія буде намагатися утримувати жінку Тигра в рамках, які сам придумав. Він буде наполегливий і домогтися компромісу, можливо, буде нелегко, принаймні перший час. Від жінки потрібно багато душевних сил і роботи над собою, щоб створити з чоловіком гармонійний союз і шлюб. Зате, коли вони зрозуміють, що всі люди різні і оцінять переваги один одного, ось тоді почнеться справжнє життя як в казці. Ця пара здатна пройти критичну точку і вивернути на рівну дорогу щасливого подружжя.

Жінка Тигр захоче притулитися до сильного, надійного плеча чоловіка Змії, а вона — дама дуже розбірлива і вміє бачити глибоко. Чоловік Змія добре адаптований до нормального життя і знайде можливість пом’якшити, врівноважити характер Тигра. Жінці в такій парі краще всього просто не поспішати з діями, а більше слухати свій внутрішній голос.

Як запевняє східний гороскоп, пара Тигр – Змія може пережити пристрасний, запаморочливий роман, від якого у обох буде йти з-під ніг земля. Але все ж, швидше за все, їм не варто розраховувати на взаємну любов до гробової дошки. Аж надто багато їх відрізняє, і сумісність Змії і Тигра залишає бажати кращого.

На самому початку роман, любов Тигра і Змії — це справжня казка. Представники обох цих знаків китайського гороскопу вважаються людьми дуже приємними у багатьох відношеннях. Гарна, добре складена Змія з оксамитовим голосом швидко і пристрасно визнається в почуттях повного життєвих сил Тигру. Той ніби впадає в буйство від любові: більш чудового партнера для еротичних розваг у спальні він навіть не міг собі уявити.

Хороша сумісність Змії і Тигра в сексі, цікавий спільний відпочинок, романтичні побачення і захоплення оточуючих за адресою настільки красивою пари приводять до того, що жінка-Тигр і чоловік-Змія відчувають себе господарями життя. Але Змія на практиці розважлива і корыстна, а в Тигрі реалізму набагато менше. Змія боїться в житті, перш за все, злиднів, Тигр — нудьги. Згодом пара розуміє, що не може домовитися навіть у дрібницях.

Тигр – це знак величезної життєвої сили і динамізму, і лінь Змії, її філософська природа з часом починає його дратувати. Змія відчуває справжній жах, коли бачить, як Тигр смітить грошима, постійно змінює місце роботи і чесно викладає правду-матку, дивлячись прямо в очі. Любителю душевного спокою і пристрасного шукача пригод більше не вдається знайти спільну мову і мати послідовно розвиваються відносини. Якщо в особистих гороскопах немає зближують їх обставин, шлюб Тигра-жінки і Змії-чоловіки практично гарантовано розпадеться.


Залишити відгук