Жінка Тигр і Чоловік Півень Сумісність в Любові

Шлюб цієї пари буде неспокійним і повним гострих відчуттів. Обидва активні і прогресивні, але дуже вже розходяться характерами. Він занадто егоїстичний і ексцентричний для яскравої жінки-Тигра, а вона – борець за вдачею і не змириться з його безжальної і детальною критикою. В інших умовах вони могли б стати енергійними і добросовісними партнерами, але в цьому союзі вони, швидше за все, будуть впертими і дріб’язковими.

У цьому поєднанні теж не гладко і не солодко, особливо чоловікові Півневі. Втім, жінка Тигр теж залишиться не понятий — у Півня занадто звужені рамки сприйняття людей. Чоловік Півень проти анархії в будь-якому вигляді, а жінка Тигр — натура мінлива і натхненна. Вона може виконувати свої обов’язки і впорається з будь-якими труднощами, вона — прекрасна мати і любляча дружина, однак, їй потрібна свобода в діях, в спілкуванні з подругами і друзями, колегами по роботі. Він — людина світу, а не чиясь особиста власність.

Якщо чоловік візьме її такою, яка вона є і не стане намагатися переробити її, тоді вони можуть скласти цілком пристойну пару, укласти шлюб і народити дітей. І ще: чоловік Півень повинен прислухатися до її порад, оскільки вона краще відчуває перспективу і не витрачає даремно своїх сил. Вона мудра і позитивно налаштована, їй не складно заспокоювати свого постійно порушеної і часто агресивно налаштованого чоловіка.

Можна з великою впевненістю говорити про пристрасний роман, красивих любовних стосунках жінки-Тигра і чоловіки-Півня. Але їх сумісність в шлюбі за східним гороскопом така, що передрікати довге спільне життя складно.

Півень і Тигр – створення з абсолютно різних світів, хоча на перший погляд їх об’єднує дуже багато. Тигр любить грати у відносинах першу скрипку – так само, як і балакучий Півень. Обидва можуть висловлюватися по відношенню до партнера занадто різко. Але, з іншого боку, і Тигр, і Півень не надто страждають від того, що їм доводиться вислуховувати, не приймають критику близько до серця. Подібна «товстошкірість» підвищує сумісність Півня і Тигра.

Цим персонажам китайського зодіаку хотілося б створити ідеальні стосунки, засновані на взаємній довірі і вірності до кінця. Але… обидва за своєю природою є полігамними, тому піддаються небезпечним і приємним спокусам, дуже схильні їм, хоча щиро хочуть цього уникнути. Крім того, ці люди дуже не люблять лицемірства, обману близьких, тому у них швидко виникає почуття провини. Однак, якщо любовні стосунки не склалися, шлюб розвалився, Тигр-жінка і Півень-чоловік можуть підтримувати колишню другу половину у важкі часи, є один для одного чудовими, дуже відданими друзями.


Залишити відгук