Жінка Тигр і Чоловік Щур Сумісність в Любові

Він націлений на успіх, але при цьому домосід і сім’янин. Вона – палка, щедра і розкута. У них буде багато загального, тому що обидва товариські, активні, багатьом цікавляться. Його тягне владу і багатство, а її престиж і за знання, які приходять разом з владою і багатством. Його, однак, може ображати її непередбачуваність, а вона буде критикувати його за скупість, яка йому час від часу буває властива. Але від природи обидва оптимісти і постараються притертися один до одного. Якщо їм це не вдасться, вони розлучаться.

Складний гороскоп в перспективі тривалих відносин. Чоловік Щур буде занадто багато нервувати і шуміти, а жінка Тигр буде робити вигляд, що всі його претензії не мають під собою ніякого грунту. Доведеться домовлятися і це в принципі можливо, але залишаться почуття після тривалих баталій? Жінка Тигр має шанс врівноважити і гармонізувати відносини, тому що чоловік Щур сам з цим не впорається! Чоловік Щур буде шукати в жінці Тигрі опору і вона повинна це розуміти.

Якщо в житті Щури трапиться любов з першого погляду, то дуже ймовірно, що вона переживе її саме з Тигром. Щур і Тигр мають дуже багато спільного: вони амбітні, прагнуть успіху, люблять веселощі і гострі відчуття. На сумісність впливає і те обставина, що щоденні рутинні обов’язки стомлюють обох, а зміни не лякають так, як багатьох інших знаків східного зодіаку.

Тигр заворожує Щура сексапільністю, безтурботним ставленням до життя і фантазією. Він знаходить в її особі турботливого і вірного супутника життя. Це в рівній мірі стосується як жінки-Тигра, так і чоловіки-Щури. Щур завжди заповнює домашні комори, збирає на чорний день. Тигр, як найбільший щасливчик китайського гороскопу, може собі дозволити жити сьогоднішнім днем, не надає занадто великого значення матеріальним цінностям. Він хоче слави і визнання своїх досягнень. Іноді дуже активно озирається по сторонах, але флірт сприймає з недовірою і в кінці кінців завжди покірно повертається в ліжко до темпераментної Щура, звеличуючи її жіночі або чоловічі гідності до небес.

Тигр досить імпульсивна, часто діє спонтанно, спираючись на інтуїцію — в залежності від обставин, що склалися, Щур ж віддає перевагу заздалегідь планувати все, що тільки можна, і дуже засмучується, якщо її плани не здійснюються. Перебудовуватися відразу і досягати потрібного ефекту їй важко. У цьому сенсі Щур і Тигр можуть чудово доповнювати один одного. Обережність Щури, її розважливість можна вдало поєднувати з умінням Тигра швидко вирішувати серйозні питання.

Тигр і Щур ведуть активний спосіб життя, люблять подорожувати разом, займаються улюбленим видом спорту і влаштовують чудові вечірки для друзів. Градус їх відносин – у всіх аспектах, як правило, дуже високий, що нерідко призводить до конфліктів. Тим не менш, майже після кожної сварки вони швидко приходять до згоди — найчастіше в спальні, тому що в сексі Щур і Тигр завжди знайдуть спільну мову.

Китайські астрологи зазвичай пророкують шлюбу, союзу КТигр-жінка плюс Щур-чоловік хороші перспективи. Але іноді між ними справа доходить до розлучення. Що ще гірше – ці знаки східного зодіаку, незважаючи на хорошу сумісність, часто розходяться не тільки шумно, але і в атмосфері публічного скандалу. Чому? Щур ще дещо-як пробачить шалені пошуки любовних пригод Тигра, хоч це й дуже складно для неї. Але вона стає невблаганною, коли дика кішка зіпсує плоди її важкої роботи. Слабким місцем шлюбу чоловіка і дружини Тигр – Щур є гроші. А вони, як відомо, погубили вже не одну любов.


Залишити відгук