Жінка Тигр і Чоловік Кролик Сумісність в Любові

що Володіє багатою уявою і слухняного чоловіка-Кролика тягне до інтелектуальним і творчим починанням. Жінка-Тигр артистична, чуттєва і искрометна. Вона може виявитися занадто сильною і яскравою особистістю для тихого і бездоганного Кролика. У свою чергу, вона вважає його безхарактерним і неемоційним. Він міг би допомогти їй вирішити її проблеми, але вона недостатньо уважна, щоб прислухатися до нього. Вона могла б допомогти йому повірити в себе і навчити бути наполегливим у досягненні цілей, але йому не особливо подобаються її методи навчання. Ці двоє насилу уживаються, оскільки, у кінцевому рахунку, те, що подобається одному, не подобається іншому.

Як може виглядати такий союз? Чоловік Кролик, звичайно, спробує заспокоїти жінку і зайняти її домашніми справами. Однак, жінка Тигр, хоч і вміє домовитися з ним, поділити обов’язки, але її прагнення лідирувати і вирішувати все самостійно, може призводити до сварок і скандалів. Їй важко утримувати відносини рівними. Чоловік Кролик, якщо він сильний і не дуже самодостатній, сам буде провокувати жінку, щоб висловити своє неприйняття її амбіцій і масштабу особистості.

Якщо їй вистачить терпіння і розуміння, вона знайде спосіб шляхом компромісів і поступок жити з чоловіком Кроликом мирно, а за межами загального житла включати командира і отримувати все те, чого їй не вистачає вдома. Вона прекрасно реалізує свій потенціал в бізнесі, на керівній посаді, у викладацькій роботі і т. д.

На перший погляд, у маленького Кролика немає жодних шансів на відносини з цим красивим і великим хижаком. Але це ілюзія, як стверджує східний прогноз сумісності Тигра і Кролика. В цих відносинах першу скрипку грає саме другий (незалежно від статі), оскільки розумнішими і вміє краще контролювати свої емоції.

Жінка-Тигр і чоловік-Кролик дуже цінують власну незалежність, і кожен з них любить ходити своїми власними шляхами. Тигра розпирає енергія, жага пригод, Кролик більше цінує красу домашнього затишку. Поки Тигр і Кролик поважають несхожість один на одного, поки в їх відносинах не віє рутиною, вони можуть чудово відчувати себе в своїй маленькій компанії. Добре, якщо сумісність пари Тигра-жінки і Кролика-чоловіки в шлюбі зміцнюють схожі інтереси, наприклад, мистецтво чи спорт. Правда, Кролик завжди намагається приручити і одомашнити Тигра, має схильність до незалежного блукання по світу. А Тигр, у свою чергу, постійно робить спроби витягнути Кролика з дому.

Різниця в характері не є серйозною загрозою для любовних стосунків, шлюбу Кролика і Тигра, їх сумісності. Перший завдяки вродженим або набутим дипломатичним талантам і тонкому психологизму може чудово справитися з емоційністю другого. Коли хижак впадає в лють і починає грізно гарчати, Кролик швидко вислизає від нього, тому що знає: гнів партнера пройде дуже швидко, і вже зовсім скоро Тигр навіть не може пригадати, через що розгорівся сир-бор.


Залишити відгук