Жінка Тигр і Чоловік Кабан Сумісність в Любові

Теплий і благодатний союз, тому що кожен з них дуже хоче порадувати іншого. Обидва – люблячі, динамічні і люблять рухатися вперед; вони добре доповнюють один одного. Чоловік-Кабан добрий і досить добре розуміє інших, щоб ужитися з непередбачуваною жінкою-Тигром, а вона вважає його вірним, сміливим і безкорисливим. Тигр зазвичай кається у своїх спалахах, коли не зустрічає опору, а почуття гумору чоловіки-Кабана та його вміння співчувати виявлять в жінці-Тігре кращі сторони і зроблять її більш уважною до його бажань.

Чоловік Свиня не надто покладливий, а жінка Тигр буде постійно провокувати його на неадекватну поведінку. Жінка в союзі не налаштована на глибоку прихильність і постійну демонстрацію почуттів, емоцій в любовних відносинах. Вона кілька непостійна в розумінні Свині, і тому ненадійна для нього.

Оскільки він втрачає при ній ґрунт під ногами і не впевнений у завтрашньому дні, створити міцну сім’ю жінці Тигру і чоловікові Свині досить важко. Потрібно велике взаєморозуміння й терпіння, перш ніж між ними складуться зрозумілі для них обох стійкі відносини. Тільки з часом союз складається до задоволення обох.

Свиня і Тигр — це прекрасне поєднання для пристрасного роману, який потім перетворюється в повну симпатії один до одного дружбу. Тигр і Свиня дуже люблять свою маленьку затишну компанію. Їм подобається разом проводити час, розважатися, часто їх оточує співтовариство численних друзів.

Спочатку любов цих представників східного гороскопу просто божевільна, пристрасна і дуже чуттєва. Жінка-Тигр і чоловік-Свиня не можуть жити один без одного, важко розлучаються навіть на один день. Їх сумісність на даному етапі просто приголомшлива. Тигр в очах Свині – абсолютно дивовижне створіння. Це мужній, амбітна людина, до того ж всебічно талановитий в ліжку. Ця обставина грає важливу роль в сумісності Тигра і Кабана в сексі. Свиня, у свою чергу, залучає Тигра своїм щирим служінням, ласкою, компліментами.

На жаль, з часом виявляється, що любовні відносини і тим більше шлюб хижака-Тигра і домоседки-Свині — все-таки не найкраще рішення. Поки Тигр блукає по світі, тому що цього вимагає його дика природа, Свиня нудьгує в чотирьох стінах і зі сльозами на очах чекає і не чекає коханого людини до чергового романтичної вечері при свічках, який вона готувала кілька годин.

Тигр-жінка і Свиня-чоловік незалежні, але слово «свобода» розуміють зовсім по-різному, що негативно позначається на їх сумісності. Для Кабана не пам’ятати про річницю весілля або день народження – це тяжкий гріх, а в очах Тигра він таким не є. В один прекрасний день доля посилає Свині чутливого, тонкого емоційного утішителя, який їсть разом з нею приготовлену нею смачну їжу і завжди знаходить для неї вільний час. Тигр же незабаром стає самотнім.


Залишити відгук