Жінка Тигр і Чоловік Бик Сумісність в Любові

Чоловікові-Бику цікавий особистий успіх і досягнення, жінці-Тигру – вона сама. Він практичний, організований і стабільний, вона ж вважає його занадто передбачуваним і суворим. Якщо жінці-Тигру здасться, що нею нехтують, вона може вести себе дуже темпераментно, а Бик не виносить спалахів роздратування і не потерпить бурі в склянці води. Вони живуть на різній довжині хвилі. Консервативного Бика шокують неприборкані і пристрасні емоції Тигра, а її, в свою чергу, ображає його холодність: їй потрібен більш гарячий і чуйний партнер.

Тут ситуація скоріше більш проста, оскільки чоловік Бик буде зайнятий своїми справами, забезпечувати тил, а жінка Тигр буде підкидати нові ідеї, цікаві міркування і допоможе Бику трохи легше дивитися на життя і більше радіти цьому житті. Вона, звичайно, дуже волелюбна, але, тверезо оцінюючи надійність чоловіки, скоріше погодитися на шлюб саме з ним, ніж з чоловіком іншого знака. В цьому союзі буде довіра і розуміння, якщо обидва не захочуть будувати відносини, намагаючись щось один одному довести. Вдалий союз, якщо обидва готові чути партнера.

Про таких парах, як Бик і Тигр, кажуть: «Найшла коса на камінь». Це люди, які рідко живуть у злагоді, але, незважаючи на погану сумісність, не в змозі розлучитися. Тигр — хижак, народжений, насамперед, для полювання. Він згорає у вогні пристрасті; це красивий і породистий егоїст, якому подобається відчувати себе сильно закоханим. З вірністю справа йде по-різному. Якщо нова самка распалила в його серці жар, порушила апетит до грайливого веселощів, то Тигр буде знову пробувати свої мисливські таланти, адже любов, на його думку, неможливо контролювати. Бик, чоловік або жінка, мало говорить про любов, але багато для неї робить. Це альтруїст, який твердо стоїть на землі обома ногами, вважає, що ніхто не може заподіювати біль заради миттєвої примхи, а вірність – це найголовніше у відносинах.

На початку любовних стосунків жінка-Тигр і чоловік Бик в захваті один від одного. Сексуально привабливий Тигр без особливих труднощів завойовує скромного Бика. Однак з плином часу починаються взаємні розчарування і конфлікти. Тигру часто доводиться вислуховувати повчальні тиради про його безвідповідальності, нарцисизм, безтурботне флірті. Він починає вважати Бика сумним, похмурим занудою, а його здоровий глузд розцінювати як ознака обмеженості.

Проте, незважаючи на серйозні кризи та сумнівну сумісність, шлюб Тигра-жінки – Бика-чоловіки може тривати до самої старості (особливо в разі другої комбінації). Чому? В глибині душі Тигр захоплюється практичністю і відповідальністю Бика. А той, у свою чергу, незважаючи на численні дратівливі моменти, ніколи не перестає любити цього хижака, який привносить стільки емоцій і відчуттів в його розумний, упорядкований світ.


Залишити відгук