Жінка Тигр і Чоловік Мавпа Сумісність в Любові

Жінка Тигр і Чоловік Мавпа — не дуже гармонійна комбінація, ці двоє будуть не особливо щасливі разом. В обох алергія на обмеження будь-якого роду, обидва не люблять бути на других ролях. Обидва схильні думати лише про себе і керуються сильними амбіціями і високою самооцінкою. Жінка-Тигр, якщо їй не дати слідувати своїм шляхом, стане безцеремонною, а чоловік-Мавпа від природи спритний і винахідливий у своїх починаннях. Кожен буде сумніватися в партнері і мати на нього приховані плани. Вони будуть змагатися в мистецтві контролю друг над іншому. В результаті між ними може виникнути «вічна боротьба».

Тут ситуація може виявитися більш складною, якщо чоловік Мавпа не знайде собі гідну справу. Чим менше спокою і гармонії в душі у чоловіка Мавпи, тим швидше настане розлад і жінка Тигр перша припинить відносини. Вона розумна, прозорлива і не чекає «останньої краплі», щоб піти на «законних» підставах, щоб совість була чиста. Їй просто чужі взбрыки і абсолютна легковажність такого чоловік.

Якщо ж чоловік Мавпа розвинений і зайнятої тип, розуміє, в чому його покликання і вміє працювати зі своїми недоліками, то жінка Тигр для нього — просто знахідка! У такому союзі буде багато радості і яскравості почуттів, новизни і постійного взаємного інтересу.

Тільки велика любов здатна подолати різницю в характерах, які отримали від зірок ці знаки – Тигр і Мавпа. Їх сумісність не дозволяє будувати райдужні прогнози. Мавпа – це веселе, але досить прохолодне з погляду почуттів і емоцій створення. У Тигра ж добре, відкрите серце, любов для нього – це видовище, спектакль, він хоче, щоб ним захоплювалися, обожнювали його.

Коли представники обох цих знаків східного гороскопу зустрічаються на дорозі життя, їхні любовні стосунки можуть бути дуже цікавими. Жінка-Тигр і чоловік-Мавпа хочуть жити з розмахом, відчувати задоволення, не бояться змін, дуже часто обдаровані художньо або інтелектуально, що підвищує їх сумісність в коханні та шлюбі. Для них життя – це суцільне пригода. Але Тигр від любові сходить з розуму, а Мавпа ніколи не втрачає здорового глузду до кінця, тому що в змозі контролювати свої емоції. Вона любить бути незалежною, як і Тигр, але повністю контролює його, незважаючи на наявність у партнера просто гіпнотичного чарівності. Це чарівна кокетка, якій подобається пробуджувати в численних шанувальників романтичні надії. А Тигр, як і будь-який хижак, буває власником і не любить ділитися своєю здобиччю з суперниками.

З часом у шлюбі Тигр-жінка і Мавпа-чоловік починають гостру боротьбу і ведуть її з поперемінним успіхом. Незважаючи на велику подібність у певних рисах характеру, пара сприймає цей світ на різних хвилях. Тигру і Мавпі дійсно складно домовитися один з одним, якщо тільки їх не поєднало якимось дивом дійсно глибоке, щире почуття. Але навіть і в цьому випадку Тигр опиниться в явно програшному становищі, тому що швидко опиниться під каблуком у розумною Мавпочки.


Залишити відгук