Жінка Тигр і Чоловік Кінь Сумісність в Любові

Між цими двома знаками виникне духовний союз. Їх пов’язує живий, яскравий і пристрасний погляд на життя. Чоловік-Кінь буде захоплений її життєрадісним характером, а їй дуже сподобається його колоритність, яскравість і самовпевненість. Обидва активні, люб’язні і привабливі. Кінь зуміє зберегти отримані ними гроші, а Тигр виявиться на висоті в якості чарівної, блискучою господині. Оскільки обидва дивляться на світ однаково, їх тягне до загальним цілям. Вони можуть стати дуже близькими людьми.

Тут між жінкою Тигром і чоловіком Конем може бути занадто багато свободи. Жінка повинна багато поєднувати в собі і приділяти належну увагу домашнім справам, тому що чоловік Кінь, швидше за все, не захоче займатися регулярним приготуванням їжі, пранням і прибиранням квартири. Якщо побутові питання будуть врегульовані, в іншому проблем бути не повинно. Жінка Тигр — прекрасний натхненник на подвиги і стимулятор духовного розвитку для чоловіка Коні. Любовна сумісність, найчастіше більше, ніж вдала.

Кінь і Тигр — одна з кращих любовних пар у китайському гороскопі. Їх може об’єднати любов з першого погляду. Їм точно не загрожує нудьга, навіть якщо в шлюбі жінка-Тигр і чоловік-Кінь разом йдуть по життю багато років. У них є спільні інтереси, вроджена схильність до ризику. Обидва знака східного зодіаку чутливі, співчутливо ставляться один до одного, підтримують і спонукають до дії.

Сумісність Тигра і Коня така, що разом стають набагато сильніше, ніж поодинці. Вони демонструють таку велику пристрасть до життя, що в оточенні їм відверто заздрять. Для них життя — це постійні пригоди, разом вони можуть підкорити собі цілий світ, з нуля побудувати успішний бізнес. Кінь більш практична, вона ризикує, тільки щоб забезпечити своєму підприємству в майбутньому певну користь. Тигр же бореться заради слави і тріумфу, але з іншого боку, має багату уяву, його новаторські ідеї часто бувають на вагу золота.

Тигр-жінка і Кінь-чоловік в ліжку теж відрізняються хорошою сумісністю, обидва люблять цю справу, вміють і намагаються підтримувати високий градус у стосунках, обожнюють божевільні розваги. Їх сварки бувають дуже видовищними, але до консенсусу вони також приходять швидко. Обидва знаки китайського календаря прекрасно розуміють, що в цілому Всесвіті їм не знайти кращого, просто ідеального партнера.


Залишити відгук