День Народження 14 Травня: Знак Зодіаку — Телець

Тельці, чий день народження припадає на 14 травня, далекоглядні і практичні; їх бачення майбутнього засноване на чіткому розумінні минулого і сьогодення. Ви не боїтеся йти проти традиції, оскільки вірите в себе і свої передові ідеї. Інтелектуально ви набагато випереджаєте своїх ровесників. Проникливість і прогресивний погляд на світ дозволяє вам бачити майбутні можливості, які більш консервативні уми навіть не можуть собі уявити. Саме ви можете стати тією людиною, який висуне значущі ідеї, здатні змінити світ.

Народжені 14 травня найчастіше страждають від усіляких стресів. Спокій і комфорт допоможуть їм розслабитися, а також створять настрій для ефективної роботи. Головні болі, болі в горлі, застудні стани, біль у шиї та верхньому відділі хребта — все це може бути наслідком стресу. Якщо народженим 14 травня вдасться дотримуватися регулярного харчування і не нехтувати щоденними фізичними вправами, вони зможуть уникнути втоми, виснаження і будь-яких проблем зі здоров’ям. Земна їжа, улюблена Тільцями (зернові, хліб, картопля, коренеплоди), надає стабілізуючий вплив на здоров’я. Якщо безсоння стає проблемою, народженим 14 травня слід відмовитися від застосування ліків і вдатися до гіпнозу і медитації.

Народжені 14 травня вміють легко і швидко розпізнавати можливості як сьогодення, так і майбутнього. У вищій ступеня сучасні в плані свого світогляду, вони здатні передбачити, яким буде світ навіть через двісті років, і при цьому активно і енергійно живуть і працюють в дні сьогоднішньому. Деякі з них демонструють відсутність якого б то не було інтересу до минулого і навіть розглядають традицію як непотрібне колекціонування поганих звичок. Не дивно, що народжені 14 травня сміливо відмовляються від традиції і відчайдушно пускаються в експерименти в сфері своєї професійної діяльності. Вони набагато більш впевнені у власних ідеях і планах, ніж у тих проектах, що описані в підручниках і книгах, — якщо, звичайно, самі їх читали.

Знак Зодіаку 14 Травня — Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків стихії Землі, які володіють міццю, витривалістю, любов’ю, впевненістю.

Планета Управитель: Венера. Відповідає за комфорт, а також уміння готувати. Планета сприятлива для представників богеми, художників і тих, хто працює з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Її Тельці можуть подякувати за невміння ділитися, а також використовувати чужі ресурси та праця.

В цей день народжуються вкрай далекоглядні, проникливі і уважні Тельці. Вони практичні, твердо стоять на ногах, зазвичай розумніше більшості людей, які цікавляться новаторськими ідеями, заради яких можуть спокійно піти проти моди і думки більшості. Ці люди на короткий нозі з часом, вони відмінно «читають» далекі перспективи і здатні вибрати з моря ідей ті, які через роки перевернуть і кардинально змінять все життя. Часто вони самі є генератором важливих для всього людства ідей.

Величезна душевна напруга супроводжує їх життєвий шлях, вони невпинно шукають досконалості, несамовито намагаючись виправити всі помилки; до речі, саме пошук досконалості веде їх до успіху. Однак така напружена душевна робота не кожному по плечу. Багато з них здаються і заспокоюються, так і не досягнувши своїх ідеалів. Це прирікає їх на конфлікти з оточуючими, оскільки загальна незадоволеність неминуче вихлюпується на рідних, близьких і колег. Точно так само дитині важко викликати захват у своєму батьків, який народився 14 травня, якщо дії малюка не є бездоганними. Хоча і у вищій ступеня настирливі й вимогливі, народжені 14 травня не відрізняються особливою емоційністю і в питаннях духовності залишаються досить замкнутими.

У них дивним чином поєднуються динамізм і споглядальність. Ось чому тим, хто живе і працює поруч з ними, завжди важко визначити, в який момент можна до них підступитися, а коли краще відійти в сторону. Коли народжені 14 травня перебувають у поганому настрої, з ними краще не мати справ. З тими, хто їх не розуміє або неправильно розуміє, народжені 14 травня не церемоняться. Вони воліють, щоб оточуючі працювали в унісон з ними, ні в якій мірі не задаючись питанням, наскільки по душі їм нав’язується ритм. Втім, як правило, народжені в цей день вибирають розмірену ходу, зважений підхід і доцільність. Оскільки народжені 14 травня випереджають час, вони часто ризикують бути незрозумілими і можуть навіть викликати зневажливе до себе ставлення з боку друзів і колег. Однак рано чи пізно результати їх праці змусять суспільство змінити своє ставлення до них.

Як правило, оточуючим просто потрібен час, щоб наздогнати невтомних ентузіастів, народжених в цей день. Убиті фізичною недугою, народжені 14 травня хоробро протистоять йому, не допускаючи душевної слабкості. До речі, для них узагалі характерно не помічати перешкод на життєвому шляху. Найбільш освічені особистості тих, хто народився в цей день, сприйнятливі до здорової критики і цінних порад. Це приносить свої плоди; ті ж, хто залишається глухим до застережень, ризикують стати жертвами на крутих поворотах долі. Народилася 14 травня слід пам’ятати, що їх енергія не безмежна, а запас міцності обмежений. Для них також важливо зрозуміти, що набагато більшого успіху вони зможуть досягти, якщо оточуючі їх люди будуть почувати себе комфортно і впевнено в їх присутності.

Чоловік Телець — народився 14 Травня

Чоловіки, народжені 14 травня, володіють наступними властивостями: галантністю, стабільністю, рішучістю. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — народилася 14 Травня

Жінки, що з’явилися на світ 14 травня, наділені такими якостями: ніжністю, залежністю, а також рішучістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 14 Травня

14 травня — що вам розповість ваша дата народження? Майбутній розвиток людства і його перспективи предугадываются тими, хто народився 14 травня знак зодіаку Тілець. Вони в змозі уявити собі, якими шляхами буде розвиватися суспільство, які нові технології увійдуть у наше життя. Це не заважає їм старанно виконувати свої обов’язки в теперішньому часі. Минуле не представляє для них ніякого інтересу, все найзначніше, на їхню думку, станеться в майбутньому.

Традиції представляються, народженим 14 травня знак зодіаку Телець, безглуздим анахронізмом, якому місце в давнину, і які лише заважають просуванню суспільства вперед. Тому звичаїв свого народу вони не вважають за потрібне дотримуватися, і в своїй професійній сфері намагаються застосовувати авангардні методи роботи. Власні плани та проекти здаються їм бездоганними, що не вимагають доказів, на відміну від офіційних версій, зафіксованих у навчальних посібниках, читати які вони ніколи не давали собі праці.

Пошук досконалості у власних справах і своєї особистості дається людям з датою народження 14 травня ціною величезних душевних зусиль. Всі допущені ними помилки вони намагаються виправити і знищити спричинені ними наслідки. Така скрупульозність забезпечує їм досягнення хороших результатів. Але винести постійні спроби відповідати власним уявленням про ідеал під силу не кожному. Деякі з них миряться зі своїми недоліками і залишають всякі спроби будь-яких змін на краще. Але в глибині душі вантаж нереалізованих ідей тисне на них каменем, що призводить до постійного виникнення почуття роздратованості і численних конфліктів з оточуючими. Таке ж відношення вони поширюють і на своїх дітей, які повинні бути бездоганними в усьому, щоб задовольнити їх вимоги до досконалості.

Люди, народжені 14 травня знак зодіаку Телець, пред’являють завищені вимоги не тільки до себе, але й до оточуючих. При цьому вони дуже замкнуті в емоційному плані, і не люблять розкривати свої надії і помисли перед ким би те ні було. Активність і енергійність дій вживаються у них здатність занурюватися в себе, в свої думки і годинами не вимовляти ні слова. Це ускладнює спілкування з ними їх близьких, які абсолютно не орієнтуються в пошуку сприятливого моменту, щоб заговорити з ними. Так як в поганому настрої такі люди абсолютно не підходять для контакту, і не здатні до адекватного діалогу.

На зручності оточуючих люди з датою народження 14 травня знак зодіаку Телець, не звертають особливої уваги. Їм потрібно, щоб їх колеги не відставали від них, і думка останніх при цьому не має жодного значення для них. Дуже часто оточуючим важко зрозуміти людей, що народилися в цей день. Їх нововведення здаються їм незрозумілими і чужими, вони не сприймають будь-яких удосконалень в роботі, і воліли б старі звичні методи. Але прогрес не зупинити і раціональність і зручність сучасної техніки своєю очевидністю змусять їх визнати свою неправоту.

Навіть якщо людей, народжених 14 травня знак зодіаку Телець, здолає фізична недуга, сила їх особистості превозможет спіткала їх хвороба. Перешкоди вони не визнають, намагаючись переступити через них та ігнорувати їх існування. Якщо їх вчинки оцінюються об’єктивно, то, будь оцінка і негативної, вони все одно зроблять потрібні висновки і приймуть необхідні висновки. В іншому випадку їх чекає повний крах в майбутньому, тому що доля любить ткнути людини в бруд обличчям завжди, коли він цього не очікує. Також їм слід стримувати свої напади роздратування, це створює перешкоди на шляху до досягнення успіху.

Любов і Сумісність

У любовних стосунках ви прагнете до стабільності і надійності, але незалежний дух, що живе у вас, лякається близькості і надто тісного спілкування. Однак якщо ви зустрінете відповідного людини і вирішите пов’язати з ним своє життя, то зробите це від усього серця.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Народилися 14 травня люди дуже уважні до часу, будь то сьогодення або майбутнє. Вони енергійно працюють для того, щоб скоріше настав завтра, які вони бачать в сучасних перспективи, в зародку. Часто ці люди або просто не цікавляться минулим, або відкидають всі традиції і спадщина минулих років, із-за чого частенько знаходяться в конфронтації з консервативно налаштованої частини суспільства. Для багатьох з цих людей традиції – лише шкідливі звички і нічого більше.

А от експерименти, в тому числі і в роботі, ці люди дуже люблять. Причому більшу довіру з їхнього боку викликають їх власні ідеї, ніж плани і методики з підручників. Ці люди завжди шукають всього самого кращого, вони прагнуть до досконалості у всьому і постійно знаходяться в його пошуках. Тому вони завжди в напрузі, але зате саме любов до досконалості здатна подарувати їм успіх. Вони і в роботі – справжнісінькі перфекціоністи, які повинні зробити все ідеально. Власні помилки вони готові виправляти до нескінченності. Але це жахлива напругу, буває, ламає їх, і вони миряться з тим, що є, перестають до чогось прагнути і чогось добиватися, здаються і опускають руки. Найчастіше тоді вони робляться нещасними людьми, які не змогли реалізувати свій потенціал.

Вони починають зганяти своє невдоволення і роздратування на близьких людях, робляться зовсім нестерпними, лаються з усіма. Дітям народжених 14 травня батьків завжди дуже важко домогтися їх похвали, для цього вони повинні бути просто ідеальними. Ці люди вкрай вимогливі й уперті, але вони рідко приділяється належна увага духовної складової життя і нечасто бувають емоційними чутливими людьми. Народжені 14 травня поєднують у собі філософську позицію спостереження за світом і всім, що відбувається і власну швидкість, рух, динаміку.

Їх оточуючим потрібно навчитися розрізняти ці дві стадії, щоб розуміти, коли краще відійти і не заважати, а коли можна звертатися до народженим 14 травня з проханнями. Перебуваючи в зіпсованому настрої, ці люди просто нестерпні. Вони вимагають правильного розуміння від оточуючих, а якщо його немає, то можуть виявити грубість і нетерпимість. До того ж у роботі вони самі вважають за краще задавати ритм, і їм зовсім не важливо, чи влаштовує такий темп інших людей. Ці новатори часто йдуть не в ногу з часом, тому іноді стають об’єктом жартів або презирства з боку колег і товаришів. Але, зрештою, ставлення до них змінюється, і їх цінують по достоїнству, правда, іноді занадто пізно.

Здоров’я і Хвороби

Основний бич здоров’я народжених 14 травня – це стреси. Найкращим чином вони працюють тільки коли спокійні, тому їм потрібно вчитися тримати себе в руках. Стрес може викликати мігрені, ангіни, болі в спині і шиї, застуди. Регулярне збалансоване харчування і фізичні навантаження повинні захистити народжених 14 травня людей від руйнівного впливу стресу. Раціон їм слід залишити таким, до якого вони прагнуть самі: це найчастіше картопля, крупи, хліб, коренеплоди. Безсоння їм не слід лікувати снодійним, краще вивчити техніки медитацій і розслаблення або ж звернутися до гіпнотизера-психотерапевта.

Доля і Удача

В цей день народжуються оригінальні особистості з аналітичним складом розуму. Вони дотепні, наділені інтелектуальними здібностями в різноманітних сферах. Якщо правильно розпорядиться даними їм потенціалом, направивши свої дії на добро, зможуть забезпечити собі чудову життя. Ранній шлюб, крім розчарування, нічого не принесе. Людині, народженій в цей день, необхідно навчитися незалежності, твердості, рішучості.

Поради Тельцям, Народженим 14 Травня

Народилися 14 травня сильно випереджають свій час, і навколишні поступово наздоженуть їх, але не відразу. Перепон і перешкод ці люди ніби не помічають, безстрашно кидаючись на них і використовуючи себе як таран. Так само вони переносять і хвороба, не скаржачись і не лис, залишаючись стійкими. Але найбільш освічені і розумні з народжених 14 травня зазвичай слухають поради друзів і прислухаються до критики, коригуючи свою поведінку.

Ті ж, хто не слухає нікого і ні на що не звертають увагу, зазвичай не досягають успіху і виявляються на задвірках життя. Найголовніше, що має сенс пам’ятати тим, хто народився 14 травня, — це те, що їх енергія не безмежна, що вони люди і теж можуть втомитися, що одного разу у них можуть опуститися руки і накотить апатія, що їх міцність теж має свою межу. Тому їм потрібно намагатися ладнати з оточуючими, адже їм же самим буде легше працюватиметься, якщо вони будуть знаходитися в дружньо налаштованому колективі.


Залишити відгук