Жінка Тигр і Чоловік Коза Сумісність в Любові

Чоловік-Вівця – домосід, йому потрібно, щоб його любили і розуміли. Жінка-Тигр темпераментна і безпосередня. Його дуже ранять її несподівані вибухи люті і бурхливі сцени. Будучи натурою витонченою, він потребує в тихому і затишному будинку, а вона воліє насичене життя і не переносить його неквапливість і тривожність. Вона занадто сильна, щоб стати «Міс глядацьких симпатій»; він занадто слабкий, щоб керувати нею. Цей союз може розпастися, і обидва будуть розчаровані.

В цьому союзі важливе значення буде мати здатність чоловіка забезпечувати жінку і сім’ю, якщо будуть діти. При стабільності його фінансового становища в парі з жінкою Тигром буде все добре. Якщо жінка Тигр виявиться більш активною в зароблянні грошей, чоловік Коза проявить себе не найкращим чином. В очах жінки він може втратити всяку повагу, а в цьому випадку, вона, швидше за все, піде. Але, такий варіант — крайній. Життєві ситуації більш збалансовані, тому, у жінки Тигра і чоловіки Кози завжди будуть можливості вирішити найскладніші проблеми.

У цій незвичайній зв’язку хижої кішки і романтичною Кози всі – одна суцільна невідома. Сумісність жінки-Тигра і чоловіки-Кози знаходиться під великим питанням, може допомогти все життя провести удвох, а може і не втримати партнерів разом більше декількох місяців.

Коза шукає в любовних і сімейних відносинах опори, підтримки та турботи. Вона не відчуває себе в сучасному світі в безпеці, а слово «самотність» вселяє їй жах. Майбутнє бачиться їй частіше за все в чорних тонах, вона постійно тремтить перед насувається хворобою, старістю і бідністю. Тигр же почуває себе в цьому житті прекрасно. Час від часу він любить пополювати, виявляється на передовій «любовного фронту», розважається, а потім повертається до партнера, щоб відпочити і полежати у власному ліжку.

Це один з найбільших гравців в китайському зодіаку, він перекочовує з дня в день, не обтяжуючи себе турботою про майбутнє і повсякденних дрібницях. Він мріє про славу і життя, повну неймовірних вражень і пригод. Коза швидко завойовує його серце, бо будить його багата уява, він цінує її незвичайний художній талант. Коза ж, у свою чергу, теж в повному захваті: Тигр здається їй таким сміливим, сильним, рішучим… Але він ніколи не буде спокійним і ледачим котом, сплячим в кріслі.

Йому як повітря потрібні пригоди, свобода, в той час як Козі потрібна постійна присутність люблячого партнера під боком і безперервне поклоніння. Крім того, обидва цих знака східного гороскопа, і Тигр, і Коза – марнотратні, з-за чого страждає і їх сумісність. Але якщо в шлюбі Тигра-жінку і Козу-чоловіка об’єднає справжня любов, то ці відносини витримають чимало бур руйнівної сили. От тільки чи дійсно варто проходити через все це?


Залишити відгук