Жінка Тигр і Чоловік Дракон Сумісність в Любові

Цей шлюб не можна назвати тихим, світським і спокійним. Обидва прогресивні, обидва активні, обидва за природою своєю першопрохідці. Вони можуть стимулювати один одного за умови, що кожен розуміє, як важливі для іншого свобода і можливість виразити себе. Жінка-Тигр може поважати чоловіка-Дракона і захоплюватися ним, але ніколи не поступиться собою. Якщо він спробує навчити її послуху, то зіткнеться з проблемами. Обидва темпераментні, і командувати собою не дозволять. Якщо їм вдасться утримати рівновагу, то вони отримають задоволення від справді захоплюючого партнерства.

Відносини в цій парі важче зрівноважити, якщо жінка Тигр буде байдужа до своїх обов’язків дружини-господині. Чим більше вона буде зайнята собою і своїми інтересами, тим менше можливостей створити сім’ю з чоловіком Драконом. Звичайно, подорожі та розваги це — здорово і необхідно, але навіть чоловік Дракон шукає тихої заводі, щоб було де перевести дух, відпочити душею і тілом від щоденного жорсткого робочого ритму.

Жінка Тигр повинна поєднувати в собі і гнучкість, і мудрість, і темперамент, інтелект. Вона повинна бути самодостатньою і різнобічно розвиненою, розуміючою. В обмін за турботу, він відкриє жінці незнайомі світи, поведе за собою і дійсно захопить її! А їй тільки це і потрібно.

Це може бути у всіх відносинах оригінальна, незвичайна пара. Повні життєвих сил, благородні ідеалісти жінка-Тигр і чоловік-Драконвместе реалізують чимало проектів, сміливо кидаються у вогонь і воду, в тому числі тому, що хочуть змінити світ на краще. Дракона і Тигра у шлюбі крім любові можуть об’єднати спільні ідеї, принципові релігійні чи соціальні переконання. Партнери надають один одному чудову підтримку у важкі хвилини спільного шляху по життю.

Незважаючи на те, що обидва знака східного гороскопу мають сильні характери і завжди прагнуть до домінування над партнером у шлюбі Тигра і Дракона справа не доходить до відкритої конкуренції і протистояння. Сумісність пари Тигр-Дракон дуже висока. Партнери крім того, що дуже люблять один одного, з плином часу стають вірними друзями, і їх глибока дружба захищає від руйнівної боротьби за владу.

Дракон є більш практичним у повсякденному, побутовому житті, у Тигра ж багато вродженої мудрості, завдяки чому його поради часом бувають безцінними. Ця пара може проживати кожен день в нетрадиційній, властивою тільки їм манері, не страждає від рутини. Спільне життя Тигра-жінки і Дракона-чоловіки проходить з великим розмахом і є одним великим захоплюючим пригодою.

Єдиною перешкодою для сумісності в сімейних відносинах Тигра і Дракона є стан загальних фінансів: їх холодильник часом може бути зовсім порожнім. Обидва знаки китайського зодіаку марнотратні, не надто досягають успіху в різних офіційних, адміністративних справах. Але, з іншого боку, вони неймовірно щасливі в плані заробляння грошей, що врешті-решт може вивести їх на дуже високі позиції.


Залишити відгук