Жінка Тигр і Чоловік Собака Сумісність в Любові

Обидва за природою своєю ідеалісти і цікавляться одними і тими ж гуманітарними областями. Чоловік-Собака може бути об’єктивніше і логічніше, ніж рухлива, але гаряча жінка-Тигр. Він, таким чином, може дати їй пораду, якщо вона почне вести себе надто емоційно або імпульсивно. Він дипломатичний і об’єктивний і переконає її поступитися здоровому глузду, не торкнувшись при цьому її больових точок. У свою чергу жінка-Тигр палка, велелюбна і чесна, а це подобається Собаці, а її сонячний характер здатний пожвавити будь-які відносини. В результаті їм буде дуже легко один з одним. Цей союз дуже гармонійний і піде на користь цим простим і щедрим людям, давши їм проявити найкращі свої якості.

В цьому союзі дійти до загсу буде особливо важко. Чоловік Собака буде відтягувати цей момент до останнього, а жінка Тигр, навіть, якщо сама запропонує йому поставити штамп в паспорт, не буде надто наполягати, маніпулювати ним і ставити умови. Вона просто розвернеться і піде шукати іншого чоловіка, з яким складеться не тільки любов, але і сім’я. Їм складно утриматися разом, якщо у жінки Тигра будуть визначені плани на життя. Вона активна і волелюбна, а чоловік Собака сам вимагає багато уваги, розради і абсолютної відданості. Можливо, вони знайдуть що-те спільне, що буде стимулювати їх союз. У всякому разі, їм легко розібратися в своїх відносинах і прийти до спільного компромісу, що влаштовує обох, рішенням.

Якщо жінка-Тигр і чоловік-Собака зійдуться і будуть терплячими один до одного, то можуть створити воістину унікальну пару. Тигр і Собака – справжні гуманісти, в глибині серця — ідеалісти. Їх світ не обмежується тільки задоволенням власних потреб. Ці персонажі східного гороскопу прагнуть робити добро і змінювати життя навколо себе на краще. Їх об’єднує загальна відраза до несправедливості, експлуатації слабких і менш могутніх. Не дивно, що часто Тигр-жінка і Собака-чоловік знайомляться в різного роду об’єднаннях, громадських організаціях і клубах.

Незважаючи на відмінну сумісність, спочатку їхні стосунки набувають форму дружби, і рідко коли виникає любов з першого погляду. Собака, як правило, занадто сором’язлива і не впевнена у своїй значимості настільки, щоб повірити, що від неї втратить голову така харизматична і приваблива особистість, як Тигр. З часом сумісність Собаки і Тигра стає очевидною, між ними зароджується почуття, яке здатне перетворитися в справжню, глибоку любов. Тигр завжди може розраховувати на вірну Собаку. А та, в свою чергу, знає, що хижак незмінно буде оточувати її турботою. Собака іноді спускає Тигра з небес на землю, тому що більш практична і раціональна.

Обидва знаки китайського календаря – і Собака, і Тигр — живуть для того, щоб любити і бути коханими, і в їх почуттях немає нічого від користі, тверезого розрахунку. Разом вони нарешті зможуть жити у відповідності зі своїми потребами і ідеалами – і бути щасливими.


Залишити відгук