Жінка Тигр

Незалежна по природі, жінка-Тигр часто воліє жити одна. Якщо вона вийде заміж, це не обов’язково надовго, навіть якщо обзаведеться дітьми, і в новий шлюб вона може вступити не скоро. Тигриця завжди знайде, чим себе розважити. Дайте їй молоток або фотоапарат — вона забезпечена заняттям на багато днів. Якщо чоловік запропонує допомогти, вона відбудеться прохолодним «Ні, дякую».

Це чудова мама — вірна, турботлива і уважна. До того ж вона дає своїм діточкам простір для зростання. На відміну від жінки-Бика, яка проводить вільний час на кухні, жінка-Тигр кине домашні справи і замість цього відправиться з дітьми на природу.

Тигриця, її діти і чоловік живуть в атмосфері взаєморозуміння, миру і свободи. До тих пір, поки всі оберігають це крихка рівновага, життя прекрасне. Але розлючена тигриця агресивна, до того ж вона не з тих, хто легко прощає образи. Тигриця кидає виклик життя і собі. Вона пробивається в переважно чоловічий діловий світ. Вона завжди готова взятися за будь-який проект — і працювати над ним довше і наполегливіше, ніж її колеги-чоловіки.

В той же час це спокусниця. В дамах, народжених під цим знаком, немає нічого чоловічого. Для досягнення своїх цілей вона частенько користується своїми чарами. Це цілеспрямована жінка, яка мріє піднятися на самий верх. Однак Тигриця повинна намагатися зберегти самовладання в напруженій обстановці. Її нетерплячість може розгойдати човен, особливо в бізнесі.

Спілкування — її яскраво виражена сильна сторона. Вона каже відверто, але з чарівністю і дотепністю. Навіть розважаючись, Тигриця критично оцінює всіх досвідченим поглядом, роблячи уявні нотатки, які знадобляться їй у майбутньому і наблизять до успіху.

Тигриця — вірний друг і пристрасна жінка. Одружені чоловіки — не заборонений об’єкт для неї; крім того, вона може мати одночасно двох партнерів, не збираючись заміж ні за того, ні за іншого. Жінка-Тигр не любить відмови і не любить, щоб до неї ставилися як до власності — незалежна особистість, вона хоче робити все по своєму. Вона може здатися непередбачуваною і імпульсивної, але насправді зазвичай знає, що робить. Удача або невдача на любовному фронті — Тигриця не опустить руки: адже нового шанувальника довго чекати не доведеться.

Народжена в рік Тигра тільки з вигляду може справляти враження цілісної і владної особистості, за фасадом впевненості ховається бентежна натура з цілим набором комплексів, тривог і душевних терзань. В «ситі» спокійні часи її сила і воля перебувають у пасивному стані, але як тільки стає тяжко і так, вона сміливо виходить на арену життя, а заради досягнення поставленої мети здатна підійти до краю прірви… і зробити рішучий стрибок.

Тигриця може жити як в режимі очікування і утримування, так і максимальної активності і споживання. Їй важко знайти баланс та золоту середину, часом на карту ставляться дві крайності: все або нічого. Знає собі ціну, Тигриця, стає особистістю авторитарної і яскравою. Її сильні амбіції не виключають сферу любові, вона воліє полювати, а не відчувати себе в ролі здобичі. Відчуває задоволення, тримаючи в своїх коготках черговий любовний трофей, але може упустити його з-за свого складного характеру і звички змагатися з чоловіком у всьому.


Залишити відгук