Жінка Змія і Чоловік Тигр Сумісність в Любові

Кожен буде задаватися питанням про справжні мотиви партнера і помічати лише негативні якості. Чоловік-Тигр буде протистояти мудрим і практичним діям Змії. Він вважає її заздрісною, занадто схильної до собственничеству і надто філософськи налаштованої, а вона не може зрозуміти, чому йому так не терпиться потрапити в якусь халепу. Її фінансова інтуїція не допоможе їх шлюбу, тому що він надто щедрий і все тринькає. Удвох вони мало чого досягнуть.

Тут чоловік Тигр може зацікавитися стабільністю жінки Змії, її вмінням отримувати те, що вона хоче, її життєвою мудрістю. Вона дійсно може стати надійною опорою і в якомусь сенсі захисницею тилів для вічно щось шукає і загалом непостійного чоловіка Тигра.

Жінка Змія, якщо вона зрозуміє навіщо їй потрібен цей чоловік, зуміє облаштувати сімейне вогнище і візьме на себе чимало турбот і відповідальності. Вона чуйна, добра і дуже працездатна, але і вимоглива. Розмінюватися на дрібниці і пов’язувати своє життя з завідомо нікчемним чоловіком не буде. Тигр обов’язково приверне її, оскільки в ньому є внутрішня сила, стрижень. Жінка Змія просто не зможе пройти мимо — цей чоловік зуміє багато чому навчити її і вона прагне до нього.

Як запевняє східний гороскоп, пара Тигр – Змія може пережити пристрасний, запаморочливий роман, від якого у обох буде йти з-під ніг земля. Але все ж, швидше за все, їм не варто розраховувати на взаємну любов до гробової дошки. Аж надто багато їх відрізняє, і сумісність Змії і Тигра залишає бажати кращого.

На самому початку роман, любов Тигра і Змії — це справжня казка. Представники обох цих знаків китайського гороскопу вважаються людьми дуже приємними у багатьох відношеннях. Гарна, добре складена Змія з оксамитовим голосом швидко і пристрасно визнається в почуттях повного життєвих сил Тигру. Той ніби впадає в буйство від любові: більш чудового партнера для еротичних розваг у спальні він навіть не міг собі уявити.

Хороша сумісність Змії і Тигра в сексі, цікавий спільний відпочинок, романтичні побачення і захоплення оточуючих за адресою настільки красивою пари приводять до того, що жінка-Змія і чоловік-Тигр відчувають себе господарями життя. Але Змія на практиці розважлива і корыстна, а в Тигрі реалізму набагато менше. Змія боїться в житті, перш за все, злиднів, Тигр — нудьги.

згодом пара розуміє, що не може домовитися навіть у дрібницях. Тигр – це знак величезної життєвої сили і динамізму, і лінь Змії, її філософська природа з часом починає його дратувати. Змія відчуває справжній жах, коли бачить, як Тигр смітить грошима, постійно змінює місце роботи і чесно викладає правду-матку, дивлячись прямо в очі. Любителю душевного спокою і пристрасного шукача пригод більше не вдається знайти спільну мову і мати послідовно розвиваються відносини. Якщо в особистих гороскопах немає зближують їх обставин, шлюб Змії-жінки і Тигра-чоловіки практично гарантовано розпадеться.


Залишити відгук