Жінка Змія і Чоловік Змія Сумісність в Любові

Хороша комбінація для дружби і робочого партнерства, але не для довгострокових сімейних відносин. Навіть у бізнесі між двома Зміями буде багато галасу і зіткнень амбіцій. Жодна Змія не дозволить домінувати над собою інший Змії. Вони живуть на одній довжині хвилі і добре взаємодіють, тільки якщо втягнуті в одну й ту ж діяльність. Ці партнери не будуть особливо чіплятися один за одного, оскільки обидва – незалежні мислителі.

Дві Змії під одним дахом? Чому б і ні! Любовні стосунки між людьми цього знака цілком гармонійні. Правда, їм треба звикнути, притертися один до одного. Незважаючи на те, що ці люди одного року і повинні розуміти один одного, ситуація партнерства для них досить проблематична.

вся справа в тому, що обидва демонструють наполегливість, схильність до роздумів на шкоду активної діяльності, обидва намагаються контролювати партнера і нав’язувати свою точку зору з будь-яких питань. Ясна річ, що перебуваючи поруч, люди такого складу будуть перебувати у постійній напрузі і навіть у стані війни — хай прихованої, нехай виснажливої, десь безглуздою через бажання у що б то не стало настояти на своєму.

Проте, ця проблема цілком вирішувана — досить проявити неабияку частку терпіння. З часом вони навчаться чути один одного і цілком можуть затіяти спільну справу, наприклад. Але, комусь з пари необхідно зайняти більш активну життєву позицію, щоб ідеї та спільні плани все-таки здійснювалися. Коли чоловік і жінка налагодять співпрацю, ось тоді у них буде перспектива спільного розвитку і любовний союз може перерости в щасливий шлюб.

Якщо у них знайдуться спільні інтереси, Змія і Змія у шлюбі можуть створити узгоджений, гармонійний дует. Обидва люблять гроші, розкіш і спокій. Крім того, в кінці кінців Змія-чоловік або Змія-жінка знаходить партнера такого ж економного, як і вона, тому витрати грошей на банківському рахунку напевно не будуть пов’язані з купівлею всяких непотрібних дрібниць.

Східний гороскоп сумісності стверджує, що шлюб Змії і Змії — це хороша зв’язок для людей з певним багажем життєвого досвіду, в ситуації, коли дружба і взаємна повага стають важливіше швидкоплинних поривів почуттів. Толерантне ставлення до слабкостей один одного обіцяє парі Змія-Змія хорошу сумісність в шлюбі і життєву перспективу. В їх гарно облаштованому будинку буде панувати мир — і чого гріха таїти — деяка нудьга. Але якщо все піде по-іншому, і емоції і власницьке ставлення до партнера візьмуть верх, Змія-чоловік і Змія-дружина почнуть безжалісно знищувати один одного і свою сім’ю.

Ці представники східного зодіаку бувають невірними в стосунках, причому можуть віртуозно приховувати свої любовні пригоди. З іншого боку, ці люди дуже ревнують своїх партнерів і ставляться до них, як до своєї власності, що ускладнює сумісність Гадюки та Змії. І тоді їхній сімейний корабель йде на мілину, звідки дуже важко знову виплисти на безкраї води щасливого подружнього життя.


Залишити відгук