Жінка Змія і Чоловік Півень Сумісність в Любові

Цей шлюб може принести їм процвітання. Багатослівний і безстрашний Півень може подіяти цілющо на серйозну Змію й підняти їй настрій. Обидва інтелектуали, але по-різному. Вона безтурботна, задумчива, обережна; він переповнений наполегливим і невичерпним оптимізмом. Їх союз принесе їм можливість врівноважити шальки терезів і нейтралізувати крайності один одного.

У цьому поєднанні знаків більше взаєморозуміння і можливості легко залагоджувати будь-які тертя — до конфліктів справа, швидше за все, не дійде. Правда, жінка Змія воліє жити поруч з чоловіком більш серйозним і врівноваженим. А чоловік Півень — зовсім інший!

Зате з ним ніколи нудьгувати. Цей фонтануючий планами і взагалі динамічний людина розворушить жінку Змію. Він внесе в життя такої жінки необхідне різноманіття, розвине її емоційність і чутливість, збагатить її життєвий досвід, напевно зробить життя жінки Змії повніше й цікавіше.

Змія і Півень можуть бути справді королівською парою, у постійних стосунках яких з плином часу стає все більше і більше любові. З щирим, відкритим Півнем замкнута Змія стає більш життєрадісним і менш підозрілою людиною. Вона знає, що завжди може розраховувати на свою другу половину, а для неї почуття безпеки у відносинах представляє велику цінність.

Крім того, більш войовничий і сміливий Півень буде клювати кожного, хто заподіє улюбленому людині хоча б найменший шкоду. Півень, як правило, цінує мудрі поради Змії і прислухається до них, адже представники цього знака східного гороскопу завжди довго думають, перш ніж приймати рішення. Скільки помилок і ворогів завдяки цьому піде з повсякденного життя одружених Змії та Півня – не перелічити!

Сумісність Півня і Змії значною мірою ґрунтується на тому, що обидва знака люблять красиве життя, моду, гарну кухню та вишукані вина. Разом Змія-жінка і Півень-чоловік з величезним задоволенням проводять час в магазинах і стежать за актуальними модними тенденціями. На щастя, твердо стоїть на ногах Змія в цьому яскравому тандемі відповідає за гроші і ніколи не дозволить спустити на всілякі задоволення їх запаси на чорний день.

Півень часто справляє враження людини досить примітивного, поверхневого, але під його кольоровими пір’ям ховається голубине серце, здатне любити до нестями. Секрет сумісності та успіху в шлюбі пар дружина-Змія – чоловік-Півень криється в тому, що ні один із партнерів не приховує від іншої своїх пристрасних почуттів, адже в їхньому розумінні справжньої любові цілком нема чого соромитися. Змія дуже цінує і платить повною взаємністю.


Залишити відгук