Жінка Змія і Чоловік Щур Сумісність в Любові

Обидва партнери – власники; при цьому вони досить реалістично мислять і, якщо вони будуть захоплюватися один одним досить сильно, то зуміють піти на компроміс. Чоловік-Пацюк цінує красу і стійкість жінки-Змії, а та визнає, що він достатньо амбітний і розумний, щоб з ним можна було вести господарство. Притому, що обидві сторони меркантильні і націлені на результат, чоловік-Пацюк більш гнучкий і поступливий. Жінка-Змія обережна, і він може покластися на її чудову здатність уникати пасток. Змія визнає відданість Щури дуже зворушливою і перейметься відповідної пристрастю.

Цілком пристойне поєднання знаків, якщо тільки жінка знайде золоту середину і буде вчасно говорити собі «стоп!» Їй обов’язково захочеться стримувати пориви чоловіки і підганяти його бажання і потреби під свої. Головне — не надто захоплюватися і вчитися знаходити компроміси у взаєминах, у вирішенні фінансових питань, а також не обмежувати, занадто вже, свободу пересування чоловіки Щури. Все-таки, він досить цікавий і динамічний, щоб відчувати себе чудово сидячи вдома на дивані тривалий час.

Разом жінка-Змія і чоловік Щур можуть створити красиву пару, яка викликає захоплення оточуючих. Обидва знака славляться у східному гороскопі своєю красою, елегантністю, чарівністю. Однак сумісність Щури і Змії далеко не повна і не ідеальна. Втім, різниця їх природи за законом взаємного тяжіння протилежностей змушує пари Змія-жінка плюс Щур-чоловік йти по життю разом.

Щур — це в китайському календарі знак динамічних людей, Змія ж є справжнім оазисом спокою, вона уникає зусиль, коли тільки це можливо. У Змії складається свій особливий, таємничий світ, який сильно приваблює Щура. І, як відомо, її серце може завоювати тільки той чоловік, який відразу не викладе з рукава всі козирі.

У свою чергу, працьовита Щур дбає про забезпечення потреб Змії, закоханої в розкіш, виконує забаганки партнера. Обидва знака добре розуміють один одного, у них схоже почуття гумору, їм подобається разом розважатися. Сумісність в сексі жінка Змія і чоловік Щур демонструють просто чудову, можуть дарувати один одному величезну чуттєве насолоду.

Але не все так ідеально в їхньому шлюбі. Серце Щура, який би щирою і сильною вона не була, не може витримати конкуренції. Між тим, будучи однією з перших красунь у китайському Зодіаку Змія завжди оточена великою кількістю шанувальників і іноді подається спокусі, роблячи невеликі кроки «наліво».

Так що проблема може бути в банальні ревнощі, яка нервує і без того підозрілих Щурів. Тим не менш, пара Змія – Щур в любові має шанси на серйозні відносини за умови, що Пацюки будуть розуміти і приймати їх розбіжності з партнером, а Змії будуть по відношенню до своїх досить нервовим другим половинкам більш ліберальними і чутливими в повсякденному житті.


Залишити відгук