Жінка Змія і Чоловік Кролик Сумісність в Любові

Вони будуть добре сумісні, якщо зуміють зміцнити сильні сторони один одного. Він володіє великим потенціалом, далекоглядний і тактовний. Вона має намір досягти успіху і схвалює його меркантильні задуми. Але хоча кожен з них наділений витонченим смаком і вродженою любов’ю до легкості і красі, Змія може бути дуже діяльною і вимогливою для поверхневого Кролика. Обидва знака бувають скритними, оскільки схильні до філософії та роздумів, і якщо подружжя впадуть у поганий настрій, це може пошкодити їх відносин.

Відносини в цій парі можуть скластися, якщо жінка Змія налаштується на тонку душевну хвилю і не стане командувати чоловіком, розпоряджатися нею як своєю власністю. Їй доведеться вгамувати поривчастість все робити по-своєму і рахуватися з думкою чоловіка Кролика. Чим м’якше проявить себе жінка, тим більше шансів у неї буде побудувати щасливі стосунки з чоловіком Кроликом.

Чоловік теж повинен проявити іноді гнучкість, іноді поблажливість і намагатися вирішувати всі незгоди мирним шляхом. І, звичайно, він повинен подбати про матеріальний достаток майбутньої сім’ї. Жінка Змія — хороша господиня, відповідальна мати, дружина, але їй потрібні гарантії стабільного шлюбу і фінансового благополуччя. Тільки в цьому випадку вона проявить свої кращі якості.

Вже на першому побаченні жінка-Змія і чоловік-Кролик можуть поговорити про що. Сумісність їх грунтується на тому, що у Кролика і Змії чимало спільних рис. Добре відома притаманна обом знаків любов до краси і спокою. Разом вони можуть створити чудову любовну пару. Обидва знака східного гороскопу добре розбираються в моді, дбають про фігуру, намагаються вести здоровий спосіб життя, що теж їх зближує.

Незважаючи на те, що їм цікаві поїздки в екзотичні, мальовничі місця, Змія і Кролик дуже охоче відпочивають вдома. Обидва персонажа китайського календаря надають велике значення тому, щоб у їхнє житло було зручно і красиво, славляться своїми чудовими прийомами, влаштованими для друзів і родичів. Кролики, як ніхто інший, відмінно розбираються в кухні, готують смачні делікатеси, а завдяки елегантній Змії кожен візитер відчуває себе в них у гостях, як у себе вдома.

Східний гороскоп сумісності стверджує, що шлюб Кролика і Змії впливає дуже добре для обох сторін. Під впливом другий у першого часто з’являються нові інтереси, він набуває невідомий досі досвід. У свою чергу, Змія учиться більше довіряти людям, адже за своєю природою вона є дуже підозрілою. Завдяки ніжною і відданої любові Кролика її чутливе серце повністю відкривається для високих почуттів. Але не тільки: Змія-жінка або Кролик-чоловік у шлюбі успішно вирішують питання, пов’язані з матеріальної, фінансової життям, так що в зрілі роки потреба їм, швидше за все, не загрожує.


Залишити відгук