Жінка Змія і Чоловік Кабан Сумісність в Любові

Естетка-Змія не може змиритися з щирим, але повсякденним і простим чоловіком-Кабаном, а він вважає, що вона занадто складна та потайлива. Змія також дуже високорозвинена, амбітна і глибока для захоплюється і довірливого Кабана. Вона не зможе схвалити його відкритість та доброзичливість і стане відчуженої і неприязненной. Нетовариськість і холодний розрахунок Змії, в свою чергу, збентежив Кабана. Їх надії не справдяться, і кожен буде страждати від того, що партнер недостатньо схвалює його позитивні якості.

Тут ситуація складніша, оскільки жінка Змія захоче не просто володіти ситуацією, але і буде чекати від чоловіка надійності і активності в ділових питаннях. Плюс до цього, вона намагатиметься прив’язати чоловіка і вчити його «уму-розуму». Чоловік Свиня почне чинити опір, а жінка, можливо, не зуміє чи не захоче його утримувати. При сприятливому сценарії, жінка відтане поруч з чуттєвим і грайливим чоловіком Свинею. При нормальному матеріальному становищі, союз має шанси на успіх!

Добродушною Свинці східний гороскоп сумісності настійно рекомендує уникати серйозних стосунків з хитрою рептилією. Змія в її суспільстві набуває риси справжнього душителя. Спочатку пару Змія-жінка і Свиня-чоловік об’єднує велика пристрасть, вони просто не вилазять з ліжка. Однак, незважаючи на чудову сумісність в сексі, Кабан і Змія – з абсолютно різних планет, вони по-різному сприймають світ і керуються в житті вельми відмінними цінностями.

Якщо немає сприятливих чинників у гороскопі, наприклад, добре поєднуються стихій, які нівелюють негативну сумісність, спільний життєвий шлях в парі жінка-Змія і чоловік-Свиня не буде встелений трояндами – швидше, колючками.

Змія не може второпати, як можна бути настільки наївним створінням, як Свиня, якої часто користуються інші. Люди застосовують приховані стратегії, йдуть по шляху прогресу, а вона – просто добра. Крім того, найчастіше Кабан непогано заробляє, йому дуже щастить у фінансах, що такий материалистичный знак, як Змія, ніколи не залишає без уваги. Буває, що вона належить чоловікові або дружині Свині, як до скарбничці або банкомату, щоб за її рахунок легко виконувати свої примхи.

Коханій людині Свиня віддасть все, але, звичайно ж, вона зовсім не є дурним істотою. Коли вона помітить подвійну гру егоїстичною і розважливою Змії, швидко стане шукати розради в чужих обіймах. Але можливий і інший варіант розвитку подій: зрада Змія. Свиня по природі ревнивий, як Отелло, але на цей раз виявляється покинутою, що з нею трапляється рідко. Здивована, вона прагне помститися створення, яка посміла вчинити з нею так, як ніхто до цього не робив. У будь-якому випадку шлюб Змії і Кабана очікує невтішний кінець.


Залишити відгук