День Народження 13 Травня: Знак Зодіаку — Телець

Чарівні особистості, народжені 13 травня, проникливі, практичні і прагматичні. Під приємною і ввічливою зовнішністю ховається залізна воля і глибоке розуміння власної цінності. Ви чітко знаєте, чого хочете в житті, і володієте необхідною цілеспрямованістю і наполегливістю для досягнення бажаного. Оскільки ви виглядаєте більш відкритим, ніж є насправді, мало хто розуміє, що ви жадаєте влади, високого положення і визнання.

Народжені 13 травня, здається, раз і назавжди пов’язані міцним трубопроводом з невичерпним джерелом природної енергії, а тому, як правило, перебувають у доброму здоров’ї, за умови, що вищезгадані подразники не загрожують їх фізичного стану. Народилася 13 травня слід уникати застосування антидепресантів і наркотичних препаратів, здатних вплинути на їх світовідчуття і привести до протиріч з власною особистістю. Найкращими ліками для тих, хто народився 13 травня, може стати спілкування з природою, перебування на свіжому повітрі. Крім того, надзвичайно благотворний вплив на них має спілкування з людьми. У тому, що стосується дієти, народженим 13 травня слід порекомендувати відмова від земної їжі, улюбленою серед Телят (хліб і м’ясо) в ім’я більш легкої, вегетаріанської кухні.

Народжені 13 травня найчастіше користуються величезною популярністю в суспільстві. З очевидною легкістю, не вдаючись ні до яких хитрощів, вони домагаються визнання і успіху, які іншим даються лише неймовірною працею. На жаль, така легкість у досягненні мети іноді викликає докір з боку оточуючих, готових звинуватити цих людей у поверховому ставленні до життя і безтурботності. Народжені 13 травня здатні чинити значний вплив на інших. Ось чому їм слід з особливою ретельністю прораховувати можливі наслідки своїх вчинків, так і не завжди приємних висловлювань. До того ж народжені в цей день мають здатність передавати свої думки не лише мовою, але навіть фізичною присутністю.

Знак Зодіаку 13 Травня — Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку належить до земним знакам, які мають витримкою, конкретністю, миролюбністю, ласкавістю.

Планета Управитель: Венера. Відповідає за вміння поводитися з грошима, а також почуття краси. Ця планета — головний покровитель для людей мистецтва, художників і тих, хто працює з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Несе відповідальність за невміння мислити масштабно і бути щедрим.

В цей день народжуються харизматичні прагматики, що міцно стоять на ногах, цікавляться в першу чергу реальним життям, уважні і розумні Тельці. Вони приємні в спілкуванні і дуже люб’язні, але в глибині душі самовпевнені і твердо знають, чого хочуть від цього життя. Ці люди мають дуже сильною волею і невичерпною енергією, вони уперті, наполегливі і методично рухаються до своєї мети. Насправді їх товариськість і відкритість – лише маска, це люди з подвійним дном всередині своєї душі. Їх таємні бажання, про які мало хто здогадується, — це амбітність, жадоба грошей і влади.

Цим людям рідко вдається самостійно впоратися з фінансовими проблемами. Ось чому їм корисно частіше радитися з друзями, а також вдатися до допомоги професійного бухгалтера або економіста. Правда, багато хто з тих, хто з’явився на світ у цей день, зневажливо ставляться до практичних турбот і клопотів, їх набагато більше займають власна персона і роль, яку вони грають в житті.

Для народжених 13 травня надзвичайно привабливі подорожі і взагалі будь-які форми пересування. Депресія як раз може застати їх в момент уявної непопулярності, коли їм здається, що вони засиділися на одному місці. Успіх у роботі для народжених 13 травня пов’язаний з досконалістю майстерності, з одного боку, і з підвищеним завзятістю в досягненні мети — з іншого. Однак сама особистість народженого в цей день перешкоджає професійному зростанню, оскільки передбачається єство, самонавчання і легкість самовираження. Щоб серйозно присвятити себе тій або іншій справі, народженим 13 травня слід піднятися над дилетантством і відкинути всяке легковажність.

Часто це стає найбільшою перешкодою в житті цих людей. Їм доводиться боротися зі спокусою спочивати на лаврах природної обдарованості. Однак найбільш освічені особистості тих, хто народився 13 травня, все-таки знаходять у собі сили до самовдосконалення, вибираючи відповідальність і вважаючи її самовдоволення і в кінцевому рахунку саморуйнування. Найчастіше каталізатором або поворотним моментом у житті людей, народжених 13 травня, стають трагедія або серйозна криза, в результаті яких у людей з’являється потреба змінити свій світогляд або ставлення до навколишньої дійсності. Якщо ж такого події в їх житті не відбувається, інше розуміння суті подій приходить пізніше, вже з роками і досвідом. Як би то не було — безтурботність і легкість залишаються суттєвими характеристиками людей, народжених в День природного чарівності.

Чоловік Телець — народився 13 Травня

Чоловіки, які народилися 13 травня, володіють наступними характеристиками: працьовитістю, галантністю, реалістичністю. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — народилася 13 Травня

Жінки, що народилися 13 травня, наділені такими рисами: приземленістю, залежністю, а також чуттєвістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 13 Травня

13 травня — що розповість про вас ваша дата народження? Люди, народжені 13 травня знак зодіаку Телець, користуються загальною любов’ю і симпатією. Вони не докладають для цього ніяких зусиль, удача сама пливе до них в руки. Те, що іншими досягається великим трудом, їм вдається з легкістю. Це може викликати заздрість і засудження з боку їхніх друзів і знайомих, які навішають на них ярлик безтурботних і поверхневих людей.

Вчинки і слова тих, хто народився 13 травня знак зодіаку Телець, роблять сильний вплив на оточуючих, які свої дії намагаються коригувати з оглядкою на думку таких людей. Тому їм потрібно бути обережніше в своїй оцінці подій, що відбуваються, іноді мимохідь кинуте ними слово може нанести сильний удар співрозмовнику. При цьому здогадатися про ставлення до себе їх друзі можуть по одному їх виду. Для цього людям з такою датою народження немає потреби навіть відкривати рот.

У фінансових операціях люди з датою народження 13 травня знак зодіаку Телець, абсолютно не орієнтуються, що приводить до плачевних результатів. Тут їм буде корисна допомога друзів або фахівців, але звертатися до них вони вважатимуть вище своєї гідності. Нагальні проблеми і побутові клопоти здаються їм не вартими їхньої уваги. Набагато більше уваги вони приділяють собі і своєму положенню в суспільстві. Всі, хто має дату народження 13 травня знак зодіаку Телець — завзяті мандрівники і не люблять сидіти на місці. Відсутність руху для них рівнозначно зупинці в розвитку, їм здається, що життя проходить повз, поки вони стоять на місці.

Свою роботу люди, народжені 13 травня знак зодіаку Телець, виконують на совість, цілі, поставлені ними, підживлюють їх старанність і старанність. Але цьому заважає просуванню вперед їх небажання вчитися чого б то не було, оскільки це послужило б їх визнанням чийогось зверхності над собою. Їм треба серйозніше поставитися до власної кваліфікації, визначити свої пріоритети. Саме це становить найбільшу складність для цих людей, яким просто хотілося б просто пливти за течією і не намагатися досягти більшого. Але деякі з них здобувають перемогу над власним самолюбством і впертістю, і роблять спроби розширити свій кругозір.

Іноді тим, хто народився 13 травня знак зодіаку Телець, не вистачає лише поштовху, щоб круто змінити своє життя. Яке-небудь негативне подія змушує їх переосмислити своє життя і зробити повну переоцінку цінностей. Зазвичай це приходить надто пізно, коли половина життя вже пройдена, і зміни не обійдуться безболісно. Оскільки вони народилися в День природного чарівності, занадто глибоке ставлення до життя їм не властивий.

Будь доріг потрібно дотримуватися в житті тим, хто народився 13 травня знак зодіаку Телець? Ваша доля у ваших руках, тому не приймайте рішення зопалу. Ставте перед собою нездійсненні завдання, інакше невдача може охолодити ваш запал. Намагайтеся не про себе занадто хорошої думки, і якщо ви почуєте негативні відгуки про себе, не будете приголомшені. Підсвідомо потрібно завжди бути готовим до гіршого, щоб, коли воно станеться, було не так боляче. Доля любить завдавати удару саме в той момент, коли цього зовсім не чекаєш.

Любов і Сумісність

З друзями і рідними ви щедрі, вірні, надійні і повністю заслуговуєте довіри. У близькому союзі ви пристрасні і ніжні, але можете виявитися досить вимогливим і виявляти риси власника. Ви з готовністю віддаєте усі сили тому, кого любите, але потребуєте в такому ж яскравому вираженні любові і відданості у відповідь.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Ці люди найчастіше досить відомі. Причому популярність дається їм легко і природно, з-за чого багато заздрять їм. Їх недоброзичливцям здається, що народжені 13 травня занадто легковажно ковзають по життю, не думаючи про її суті. До того ж ці люди мають величезний вплив на оточуючих. Це покладає на них особливу відповідальність: їм потрібно прораховувати свої дії та вчинки з точки зору, як вони відіб’ються на інших людях. Дивлячись на людей, часто без слів і пояснень розумієш, яку думку вони хочуть донести, настільки виразний їх вигляд, погляд, жести.

Зате ці люди дуже погано орієнтуються у фінансовій сфері і можуть наробити боргів і жити не за коштами. У цій області їм обов’язково потрібен грамотний порадник або навіть іноді консультація професіонала. Заважає цьому той факт, що багато народжені 13 травня вважають себе вище побутових турбот, на які не звертають ніякої уваги. Вони думають про себе і про своє життєве призначення, а також про своїх бажаних цілях. Народилися 13 травня довго не можуть сидіти на одному місці, вони самі справжні мандрівники.

Якщо вони довго на одному місці, то в них навіть може початися депресія на фоні помилкових уявлень, що їх ніхто не любить і їх всі ігнорують. Професіоналізм у роботі для цих особистостей досягти лише за умови зречення від легкості і легковажності, що далеко не всім народженим 13 травня може датися легко. Але тільки так, через завзятість і самонавчання вони зможуть здобути успіх.

Здоров’я і Хвороби

13 травня народжуються дуже енергійні та активні люди, які, здається, ніколи не втомлюються. Вони дуже легко відновлюються, відпочиваючи на природі, тому їм обов’язково час від часу потрібно виїжджати за місто. Їм краще зовсім відмовитися від прийому антидепресантів і ліків, що містять дурманні, наркотичні речовини, інакше може змінитися їх сприйняття і самооцінка. Людське спілкування також здатне стати ліками для цих людей. Що стосується раціону, то краще віддати перевагу вегетаріанську їжу, незважаючи на те, що народжені 13 травня дуже люблять м’ясо, як майже всі Тельці.

Доля і Удача

В цей день народжуються неординарні особистості, що володіють великими творчими здібностями. Люди, народжені в цей день, можуть проявити себе, займаючись музикою, на театральній сцені, стати письменниками, винахідниками. Вони володіють чудовою інтуїцією, що допомагає їм, аналізуючи події, робити точні висновки. У грошових справах будуть злети і падіння, але в основному присутня стабільність. У сімейному житті все буде залежати від самих подружжя. Якщо кожен буде думати тільки про себе, відстоюючи свої інтереси, то нічого доброго не вийде, сім’я розпадеться. Другий шлюб буде вдалим.

Поради Тельцям, Народженим 13 Травня

найголовніша порада, яку можна дати народженим в цей день людям, — це приборкання своєї зайвої легковажності і легкості. Пам’ятайте про те, що безтурботність хороша в міру, інакше вона приведе Вас до ліні і прогресуючого самолюбству. Ризик, що Вам загрожує, — зупинка самонавчання, зупинка руху наверх, яке повинно бути безперервним, інакше неминуче почне рух вниз.

Іноді в цьому зміну свого ставлення до світу і характеру народженим 13 травня парадоксально може допомогти якесь життєве лихо чи велика плутанина, в результаті якої вони переродятся і стануть відповідальними і серйозними людьми. В іншому випадку, якщо їх життя пройде гладко, в старості вони можуть покаятися і гірко шкодувати згаяне на безтурботність час.


Залишити відгук