Жінка Змія і Чоловік Бик Сумісність в Любові

Дуже міцний і щасливий шлюб. Бик ставить високі планки, а Змія амбітна і меркантильна. Вона оцінить розкіш і зручності, які надасть їй Бик, а той вважатиме, що його дружина представницька і прекрасно вихована, а також далекоглядна у фінансових питаннях. Обидва будуть із задоволенням грати свою роль у стосунках. Він буде джерелом сили для неї, а вона – його гордістю і радістю.

У цьому поєднанні гороскоп сумісності сприятливий. Жінка скористається можливістю і займеться тим, що їй цікавіше. Можливо, вона стане домогосподаркою і буде вести будинок, піклуватися про чоловіка і дітей, прикрашати оселю. Якщо фінансові здібності чоловіка виявляться середніми, то дружина відправиться на роботу і буде також, як і чоловік багато трудитися.

Їм необхідна матеріальна стабільність і благополуччя. Тільки в цьому випадку їх шлюб виявиться стійким і по-справжньому щасливим. Жінка Змія потребує схвалення, уваги, тісному спілкуванні з чоловіком. Вона повинна бачити свою потрібність і важливість в житті чоловіка Бика, нею не можна нехтувати і ігнорувати — Змія цього не потерпить!

Бик і Змія дуже сумісні і можуть бути гарною парою, здатної створити міцний шлюбний союз, стверджує східний гороскоп. У розкішних обіймах Змії Бик знайде повне щастя. Перша, напевно, буде правити їм беззастережно і нещадно, але досить розумно і так спритно, що другий не буде відчувати домінування партнера. Елегантність і чарівність Змії додасть їх любовної парі витонченості і блиску, а в спальні допоможе зрозуміти, що в світі є ще великі задоволення, ніж гроші і робота. Сумісність у сексі в парі жінка-Змія — чоловік Бик дуже висока, і іскра, що розпалює пристрасть, між ними буде пробігати протягом довгих років.

Але світле майбутнє шлюбу Бика і Змії кується не тільки в спальні. Змія знайде в здравомыслящем Бику доброго наставника і щедрого спонсора. Чарівна Змія любить, насамперед, розкіш, і недолюблює важку роботу. Вона відмінно розробляє плани і комбінації, але мобілізує на їх реалізацію близьких людей, не докладаючи до цього великих зусиль. Працьовитий Бик виконає всі забаганки партнера, чудово організовує повсякденне життя. Сумісність в шлюбі Бика і Змії підвищується і за рахунок того, що обидва знака східного гороскопу є дуже розумними і в разі необхідності — економними людьми. Вони з гордістю милуються нулями на банківських рахунках, тому завдяки успішним спільним фінансовим операціям у зрілі роки заробляють досить пристойний стан.

Що загрожує любовним, шлюбним відносинам Змії і Бика? Перша намагається бути вірною, але на практиці так виходить далеко не завжди. Але невеличкий крок ліворуч – і виявлене зрада може стати вбивцею цієї прекрасної любові. А ось прозові, побутові дрібниці, швидше за все, не зруйнують шлюбу Змії-жінки і Бика-чоловіки.


Залишити відгук