Жінка Змія і Чоловік Кінь Сумісність в Любові

Сумнівне поєднання, незважаючи на те що обидва партнера гнучко та реалістично мислять. Але якщо він мінливий, потребує свободи та різноманітності, то вона, можливо, буде чинити опір змінам і буде ображатися на його поривчастість і егоцентризм. З його точки зору, вона може бути також занадто рішучою, скритної і витонченою, а жінка-Змія, в свою чергу, може вважати, що апетити у Коні великі, але надто мінливі, щоб бути з ним поруч. Щоб союз був можливий, обидва повинні бути досить безкорисливими.

Такий союз більш перспективний з точки зору створення сім’ї. Утримувати рівновагу буде простіше, оскільки, жінка Змія швидше зрозуміє і оцінить чоловіка Коня. Їм буде цікаво разом. Вони зуміють розкрити один одного кращі якості, причому навіть невідомі для самих себе. Їх спільне життя напевно виявиться яскравою і різноманітною, обов’язково динамічною і радісною.

Однак, варто мати на увазі — люди в цій парі повинні бути духовно розвиненим і мати однаковий рівень освіти. Коли партнери вільні від забобонів і бачать трохи далі свого носа, їм простіше створювати прийнятні відносини. У випадку такого поєднання знаків цей момент особливо важливий.

Якщо Змія і Кінь – це пара художників-авангардистів або модельєрів, то, незважаючи на погану сумісність і відсутність підтримки з космосу, у них є певні шанси на виживання у таких складних любовних відносинах. Що об’єднує Кінь і Змію, так це їхня спільна пристрасть до моди, снобізм, прагнення мати найкращі (дуже бажано – брендові) речі і величезна особиста чарівність. На жаль, нічого більше. Спочатку між Конем і Змією виникає сильне фізичне тяжіння, в сексі їх сумісність висока, і з неї деколи народжується справжня любов.

Але ці двоє – Змія-жінка і Кінь-чоловік — з різних планет, і сумісність у всьому іншому у них відповідна. Змія дуже довго тішить себе солодкою ілюзією, що зможе перевиховати досить марнотратну Кінь і перетворити її в статечне створення, яке буде дбати про їх безбідної старості. Кінь дивиться на Змію через призму своїх романтичних уявлень про неї. Вона бачить в красивій искусительнице страсну та емоційну коханку, яку так приємно бачити поруч з собою!

Коли Кінь і Змія вступають у постійні відносини або шлюб, Конячка хоче жестів і палких слів, які б говорили про глибокої любові. Стриманість Змії, яка не любить влаштовувати подібних уявлень, стає для Коня джерелом розчарування. Друга намагається будь-якою ціною зробити на першу враження, заручитися удачею, набути певний статус, але, оскільки вона наївна, це вдається не завжди.

Змія поблажливо лояльно рятує Кінь від депресивного стану, але потім рішуче виставляє її валізи за двері. Після розриву рептилія переживає багато емоцій, відчуває невизначеність і розмірковує, як залатати величезні дірки в бюджеті. Після цього вона швиденько знаходить розраду в інших руках. А ось розбите серце Коня, на жаль, сильно кровоточить і буде гоїтися роками.


Залишити відгук