Жінка Змія і Чоловік Коза Сумісність в Любові

Не зовсім ідилічний шлюб, але він може бути успішним, якщо обидва партнери докладуть до того щирі зусилля. Обидва матеріалісти по натурі і сприйнятливі до краси і витонченості; ці якості можуть скріпити їх союз. Однак Вівці бракує наполегливості Змії, яка вміє і любить планувати. Змія, зі свого боку, може виявитися занадто закритою і недовірливою, щоб чутливий чоловік-Вівця зміг її винести. Вона розважлива і мудра, в той час як він емоційний і охоплений артистичними поривами. Вони час від часу не будуть схвалювати поведінку один одного, але точок дотику у них все одно буде багато. Непохитна рішучість Змії може бути цінним придбанням для Вівці.

В цій парі складніше досягти повного взаєморозуміння. Жінка Змія, звичайно, дуже господарська, уважна, розважлива, економна і мудра в життєвих питаннях. І для чоловіка Кози, вона може стати надійним другом і наставником. Їх любовні стосунки теж складаються досить успішно. Але, чоловік Коза схильний до мінливості.

Він грає не тільки сам з собою, він ризикує грати з іншими, причому, не завжди за правилами. Його чутливість і примхливість може сильно напружувати жінку Змію, яка не живе почуттями, а будує плани. І тут навіть не йде мова про те, що чоловік Коза чинить опір авторитету жінки Змії і не виправдовує її очікувань, якщо тільки він не зіграє і в цю гру. У цього чоловіка багато масок!

Обидва знака східного Зодіаку Змія і Коза, здатні по-справжньому оцінити красу повсякденного життя, що йде на користь їх сумісності. Змія-жінка і Коза-чоловік люблять свій дім, влаштовують його з величезним ентузіазмом, багато часу проводять разом на кухні, насолоджуючись спільно приготованими вишуканими стравами. Змія захоплюється художньою, артистичною натурою Кози, її різнобічними талантами і чутливістю. Та, у свою чергу, бачить в Змії відповідальної людини, яка піклується про неї, забезпечує її безпеку, причому не тільки матеріальну.

Проте в любовних відносинах, шлюбі жінки-Змії – чоловіки-Кози не вистачає божої іскри, енергії; тут занадто швидко з’являється звичка, що замінює пристрасні пориви серця. Примхливий характер, мрійливість Кози і її нерішучість з часом починає дратувати Змію, яка не хоче бути довічним спонсором і часто сама потребує психологічної підтримки. Тим не менш, Коза все частіше і частіше звинувачує Змію в крайній егоїзм, жадібність і нерозуміння.

Обидва знака, Коза і Змія, в повсякденному житті цінують, перш за все, спокій і хочуть досягти його і у внутрішньому світі. У Змії досить страхів, часто сильно турбують її душу. А Коза легко впадає в меланхолію і постійно смикає всіх своїми проблемами. Спільна повсякденне життя у шлюбі обом, і Вівці, і Змії, не додає здоров’я. Але, незважаючи на це, пара може демонструвати відмінну сумісність і не розлучатися ні на годину лише тому, що… Змія і Коза просто дуже звикли один до одного.


Залишити відгук