Жінка Змія і Чоловік Дракон Сумісність в Любові

Якщо два таких різних людини зможуть притертися один до одного, відносини будуть багатообіцяючими і захоплюючими для обох. Він активний, імпульсивний і схильний домінувати. Вона чутлива, некваплива і любить невимушеність. Оскільки вона завжди націлена на роботу і успіх, то може передати йому частину свого завзяття і здорового глузду. У неї може бути краще розвинена фінансова жилка, ніж у нього, принаймні, вона добре поводиться з сімейними фінансами. Вони можуть створити міцний фундамент для спільного життя.

У цьому поєднанні східних знаків теж можна жити. Нормальної та рівного життя, звичайно, не гарантується і жінка Змія, перебуваючи поруч з чоловіком Драконом буде змушена «вийняти» з свого чарівного скриньки всі свої душевні і психологічні резерви, жити одним днем, але при цьому намагатися підстелити соломки на завтра. Їй доведеться крутитися і дуже швидко, щоб бути одночасно і в загальному потоці з чоловіком Драконом, і періодично «запливати» в свою особисту тиху заводь, де можна спокійно подумати, проаналізувати, заспокоїтися, налаштуватися, зробити висновки і порахувати відкладені «на чорний день» гроші.

На весіллі їх матері напевно плакали від радості, а друзі — від заздрощів. Тому що Дракон і Змія — прекрасна пара, немов зійшла зі сторінок рекламного весільного каталогу. Дракона характеризує стихійна радість життя, Змію — величезна особиста чарівність і вроджена елегантність. Обидва знака східного гороскопу розумні, амбітні, хочуть досягти в житті найвищих вершин, і це покращує сумісність Змії і Дракона.

Крім того, спочатку жінка-Змія і чоловік-Дракон шалено закохані одне в одного, а їх ночі ніколи не призначені тільки для сну, оскільки сумісність в сексі Дракона і Змії дуже хороша. Змія – це джерело мудрих рад, крім того, може розуміти Дракона, як мало хто інший. Цей природжений психолог знає, що палає вогнем супутник життя завжди повинен грати роль першої скрипки і перебувати в центрі уваги. Змія гаряче його любить і тримає другу половину в полоні солодкої ілюзії, що той всьому беззастережно править.

насправді, звичайно, справа йде навпаки. Це Змія керує загальним бюджетом, і за нею залишається останнє слово в суперечках. Завдяки її розсудливості Дракон, який ніколи не надає матеріальним речам величезного значення, в зрілому віці може стати багатим. У свою чергу, впевненість у собі, сміливість, і широкі обрії Дракона імпонують прискіпливої Змії, і з часом такий стан речей не змінюється, сумісність в любові і шлюбі Змії і Дракона залишається незмінною.

Змія-дружина і Дракон-чоловік відчувають взаємну повагу, цінують відмінності, що існують між ними, з віком все більше і більше люблять один одного, разом витримують не одну життєву бурю. Але китайський гороскоп попереджає: така сумісність можлива за умови, що Змія перестане дратувати Дракона сценами ревнощів, тому що той їх усією душею ненавидить.


Залишити відгук