Жінка Змія і Чоловік Собака Сумісність в Любові

– врівноважений і неупереджений, але його все ж таки бентежить її таємничість. Вона дуже поважає його розум, але тяжіє до більшої складності і розкоші, ніж немеркантильная Собака може винести. Для гармонійного спільного життя обидва дуже погано розуміють один одного, але ці партнери досить реалістично мислять, щоб провести разом веселе життя, якщо зможуть прийняти один одного.

В такому союзі є свої «підводні камені». В силу своїх особистісних особливостей чоловік Собака рано чи пізно захоче відсунути стримують його рамки все далі. Керувати ним неможливо, командувати — теж. Єдине, чим можна утримати поруч чоловіка Собаку, коли він «пішов у рознос» це — терпіння і ласка. Коли багато що дозволено — не дуже-то хочеться кудись йти! Жінка Змія повинна навчиться відчувати стан чоловіка Собаки, коли той починає нудьгувати і шукати напрям докладання своєї кипучої енергії.

Якщо вірити східним гороскопом сумісності, любовні стосунки, шлюб Собаки і Змії не буде легкою. Але, незважаючи на велику кількість бур і катаклізмів, такі партнери, як Змія-жінка і Собака-чоловік можуть бути щасливі разом. Собака просто від душі любить елегантну Змію, захоплюється її інтелектом і мудрістю. Навіть якщо з часом вона виявляє, що Змія рідко буває безкорисливої і талановито маніпулює іншими (в тому числі і своїми близькими), все одно не може перестати ідеалізувати супутника життя.

Сумісність в шлюбі Змії і Собаки зміцнюється за рахунок того, що перша, в свою чергу, щиро прив’язана до чесною і вірною Собаці, хоча і не завжди надходить щодо її чесно. Вона забезпечує партнеру почуття безпеки, дбає про її потреби, дарує багато ніжності, без якої романтична Собака відчуває себе дуже нещасною. Допомагає їх любовним стосункам і те, що Собака рідко обмежує свободу таємничої Змії, яка, як кішка, завжди ходить своїми шляхами.

Ця пара естетів, Собака і Змія, часто буває об’єднана спільним інтересом і пристрастю до мистецтва. На жаль, невірність другий сильно ранить серце чуйною і делікатною другої половини. Але іноді любов в парі жінка-Змія і чоловік-Собака все ж виявляється сильніше неідеальної сумісності, і завдяки цьому черговий криза швидко стає історією цього незвичайного союзу, так і не зумівши його зруйнувати.


Залишити відгук