Жінка Півень і Чоловік Тигр Сумісність в Любові

Жінка Півень занадто розумна, багато знає і критично мислить, щоб ужитися з динамічним, але зайво поривчастим Тигром. Його будуть засмучувати її бурчання, прагнення знайти винуватого і увага до дрібниць. Він щедрий, благородний і відвертий; вона націлена на успіх, економна та методична; він – ідеаліст; вона – інтелектуалка. Чоловік-Тигр безпосередній і керується почуттями; жінка-Півень ексцентрична і слухає голос розуму. Кожен поглинений собою; партнери будуть дратувати один одного і не знайдуть щастя.

Мабуть, у цій комбінації складно розраховувати на довготривалі стосунки, які можуть перерости в шлюб. Обом поруч не комфортно, тому що нерви напружені до межі і відпочинку не видно. Чоловік Тигр може захопитися жінкою Півнем і навіть зуміє оцінити її якості — практичність і організованість, уміння займатися рутинною роботою, яка необхідно завжди і скрізь. Від неї виходить надійність, але явно не вистачає такту, а її ідеї часто неспроможні. Зате ця жінка — борець за правду, за справедливість, вона швидка і ефективна у звичайній земного життя.

На жаль, вона навряд чи зуміє оцінити численні гідності чоловіки Тигра, особливості його ділові якості. Вона критична і не схильна займатися глибоким аналізом — їй цікаво те, що прибутково та її логіка проста. Звичайно, жінка Півень може врівноважити чоловіка Тигра і підтримувати побутові умови на належному рівні, але шлюб для Тигра — це не тільки спільний побут, але й інтелектуальне спорідненість душ, спільність поглядів. Складний гороскоп сумісності, якщо обидва не навчаться допомагати один одному.

Можна з великою впевненістю говорити про пристрасний роман, красивих любовних стосунках жінки-Півня і чоловіки-Тигра. Але їх сумісність в шлюбі за східним гороскопом така, що передрікати довге спільне життя складно.

Півень і Тигр – створення з абсолютно різних світів, хоча на перший погляд їх об’єднує дуже багато. Тигр любить грати у відносинах першу скрипку – так само, як і балакучий Півень. Обидва можуть висловлюватися по відношенню до партнера занадто різко. Але, з іншого боку, і Тигр, і Півень не надто страждають від того, що їм доводиться вислуховувати, не приймають критику близько до серця. Подібна «товстошкірість» підвищує сумісність Півня і Тигра.

Цим персонажам китайського зодіаку хотілося б створити ідеальні стосунки, засновані на взаємній довірі і вірності до кінця. Але… обидва за своєю природою є полігамними, тому піддаються небезпечним і приємним спокусам, дуже схильні їм, хоча щиро хочуть цього уникнути. Крім того, ці люди дуже не люблять лицемірства, обману близьких, тому у них швидко виникає почуття провини. Однак, якщо любовні стосунки не склалися, шлюб розвалився, Півень-жінка і Тигр-чоловік можуть підтримувати колишню другу половину у важкі часи, є один для одного чудовими, дуже відданими друзями.


Залишити відгук