Жінка Півень і Чоловік Змія Сумісність в Любові

Жінка Півень і Чоловік Змія — два тямущих, розважливих і прагнуть до успіху знака, які віддадуть перевагу отримати владу і гроші на рахунку в банку, ніж романтично поневірятися в лахміття, тримаючись за руки. Вона успішна в житті та прекрасна господиня. Він – мозковий центр будь-якої фінансової угоди. Вони будуть разом мріяти про престиж і фінансової стабільності. Змія достатньо філософськи мислить, щоб примиритися з беспорядочностью і ексцентричністю Півня. У підсумку він зможе покластися на її вроджену мудрість і дозволити їй прийняти рішення. Зі свого боку, вона буде рада тому, що він її розуміє, дозволяє їй випустити пар і в якійсь мірі дає направляти його в життя. У цьому поєднанні кожен зможе витратити свої сили продуктивно; їх дуже тягне один до одного і розумом, і душею.

Ця пара може створити надійний союз, який переросте в щасливий і матеріально забезпечений шлюб. Обидва спрямовані на створення сім’ї, люблять порядок і з задоволенням будуть упорядковувати своє житло. Звичайно, тривожність і емоційність, яка іноді межує з жвавістю жінки Півня може створювати чимало гострих, незрозумілих і навіть неприємних ситуацій.

Чоловік Змія зуміє стримувати її пориви по-хорошому, але постійні нові і мало реалістичні ідеї жінки Півня будуть змушувати чоловіка жити у вічному напруженні сил. Чим менше жінка Півень буде смикати чоловіка Змію по дрібницях, тим стабільніше буде їх спільне життя.

Змія і Півень можуть бути справді королівською парою, у постійних стосунках яких з плином часу стає все більше і більше любові. З щирим, відкритим Півнем замкнута Змія стає більш життєрадісним і менш підозрілою людиною. Вона знає, що завжди може розраховувати на свою другу половину, а для неї почуття безпеки у відносинах представляє велику цінність.

Крім того, більш войовничий і сміливий Півень буде клювати кожного, хто заподіє улюбленому людині хоча б найменший шкоду. Півень, як правило, цінує мудрі поради Змії і прислухається до них, адже представники цього знака східного гороскопу завжди довго думають, перш ніж приймати рішення. Скільки помилок і ворогів завдяки цьому піде з повсякденного життя одружених Змії та Півня – не перелічити!

Сумісність Півня і Змії значною мірою ґрунтується на тому, що обидва знака люблять красиве життя, моду, гарну кухню та вишукані вина. Разом Півень-жінка і Змія-чоловік з величезним задоволенням проводять час в магазинах і стежать за актуальними модними тенденціями. На щастя, твердо стоїть на ногах Змія в цьому яскравому тандемі відповідає за гроші і ніколи не дозволить спустити на всілякі задоволення їх запаси на чорний день.

Півень часто справляє враження людини досить примітивного, поверхневого, але під його кольоровими пір’ям ховається голубине серце, здатне любити до нестями. Секрет сумісності та успіху в шлюбі пар дружина-Півень – чоловік-Змія криється в тому, що ні один із партнерів не приховує від іншої своїх пристрасних почуттів, адже в їхньому розумінні справжньої любові цілком нема чого соромитися. Змія дуже цінує і платить повною взаємністю.


Залишити відгук