День Народження 12 Травня: Знак Зодіаку — Телець

Телята, що народилися 12 травня, поєднують в собі неймовірну витривалість і нестримне нетерпіння. Ваш заповзятливий дух жадає подорожей і нових відкриттів, хоча ви прагнете до надійності, любові та сімейного життя. Ви набагато краще типових Тельців знаходите спільну мову з людьми, а відмінне почуття гумору оживляє будь-які бесіди і дискусії. Ви уявляєте собою тип філософа з глибоким розумінням природи речей і навколишнього світу. Вашою сильною стороною є здатність переводити інтуїтивні здогади в слова і пояснювати їх іншим.

Народжені 12 травня, як правило, відрізняються відмінним апетитом. На щастя, любов до їжі не тягне за собою проблему надмірної ваги, оскільки у народжених 12 травня енергія швидко згорає. Однак їм слід по можливості уникати розваг, які можуть не тільки призвести до розладів травлення, але і серйозно виснажити чутливу нервову систему. Рекомендується розвивати в собі відчуття спокою — бажано, шляхом самопізнання і медитації. Живий, пустотливий характер народжених 12 травня допомагає боротися з депресією і нігілізмом. Для цих надзвичайно енергійних людей можна порекомендувати лише помірні фізичні вправи — за винятком тих випадків, коли люди наділені особливими атлетичними здібностями.

Народжені 12 травня — невиправні пустуни. Їх пустощі може і не проявлятися у серйозних формах зіткнення з владою, але весела вдача, дотепні витівки і витівки відомі всім. Деякі з них надзвичайно серйозно ставляться до життя, і все-таки якийсь внутрішній бесенок неодмінно штовхає їх у саме пекло. Суть в тому, що народжені 12 травня просто не можуть жити так, як живуть інші. У них свій стиль поведінки і професійні навички, тому підкорятися чужим вимогам вони не мають наміру. Народжені 12 травня — порушники спокою. Вони обожнюють всякого роду викриття та бувають просто щасливі, коли вдається спростувати те чи інше сумнівне судження, піддати критиці несправедливе думку.

Знак Зодіаку 12 Травня — Телець

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку відноситься до групи Земних знаків, які мають емоційністю, спокоєм, чарівністю, ласкавістю.

Планета Управитель: Венера. Дарує Тельцю комфорт, а також уміння готувати. Венера — покровитель для представників богеми, живописців і людей, які працюють з готівкою. Планета у вигнанні – Плутон. Можете бути вдячні їй за невміння використовувати чужі ресурси і працю і грати проти правил.

В цей день народжуються вкрай нетерплячі і активні Тельці. Вони дуже витривалі і при цьому енергійні, що логічним чином може привести до зайвої захопленістю роботою. Це діячі з вічним двигуном всередині, вони не можуть сидіти без діла, постійно прагнуть втекти кудись удалину, люблять подорожі та море вражень і нової інформації, але при цьому цінують традиційні цінності Тільця і надійний тил: дружну сім’ю, любов, підтримку близьких. Ці люди володіють чудовим почуттям гумору і легко знаходять мову з оточуючими, легше, простіше і швидше, ніж інші представники цього знака Зодіаку. Також цим людям властиво філософське сприйняття світу. Вони пізнають світ за допомогою своєї сильної інтуїції і завжди раді поділитися своїм баченням з оточуючими.

З іншого боку, вони зовсім не вважають себе готовими відповісти на будь-які питання, і буває досить важко здогадатися, на що ж, власне, вірять вони самі. Володіючи природного проникливістю, вони рідко обговорюють з іншими особисті переконання. Проте вони здатні запропонувати кожному нужденному свіже рішення тієї чи іншої проблеми, яке в кінцевому рахунку незмінно виявляється корисним. Часто виступаючи проти встановленого порядку, народжені 12 травня можуть комусь здатися бунтарями, радикалами, але це глибока помилка. Найчастіше вони надзвичайно консервативні у своєму світовідчутті і виключно логічні. Крім того, народжені 12 травня часто справляють враження людей суворих або, принаймні, холодних, не емоційних. Насправді крижаний фасад є не що інше, як штучно споруджений бар’єр на шляху негативних емоцій, повідомлюваних зовнішнім світом. Народжені 12 травня нерідко виявляються далеко не властивої їм ролі лідерів. Самі вони зовсім не відчувають бажання керувати іншими, але саме їх заслуги перед суспільством лежать в основі призначень на високі посади.

Народжені 12 травня, безумовно, завжди виділяються з натовпу — і не тільки в силу дійсно неабиякі природні здібності, але також завдяки енергійності та відданості справі. Їх позитивний імідж вкрай симпатичний не тільки босам, але і колегам. У них присутня здорова самовпевненість, незмінно надихає навіть найзапекліших скептиків. Приємні в спілкуванні, але далеко не прихильники панибратских відносин, вони підтримують свої кілька відсторонений статус і в той же час мають оточуючих до того, щоб від душі посміятися над життєвими хитросплетіннями.

Народжені 12 травня — надзвичайно чуйні люди, гостро вловлюючі суспільні настрої, але вони рідко допускають обдурювання. Вони не схильні парити в світі фантазій, а ясність думки дозволяє іншим розгледіти, як дурні бувають умовності, прийняті в світі. Як правило, народжені 12 травня аж ніяк не вважають себе безтурботними і безтурботними обивателями. Їх колючі гостроти бувають спрямовані насамперед проти тих помилок, в яких перебувають оточуючі. Слід зазначити, що народжених 12 травня набагато приємніше мати в якості друзів, а не ворогів.

Чоловік Телець — народився 12 Травня

Чоловіки, які народилися 12 травня, можуть пишатися такими характеристиками: реалістичністю, терпінням, природністю. Тельці не відрізняються ідеалізмом, вважаючи за краще аналізувати і вибирати комфортну для себе жінку на все життя. Вони воліють рівноправні відносини, а вступивши в шлюб, рідко розлучаються.

Жінка Телець — народилася 12 Травня

Жінки, що народилися 12 травня, вирізняються особливими якостями: жіночністю, надійністю, а також сміливістю. Тельці – одні з найкрасивіших жінок зодіакального сузір’я, що відрізняються потужною сексуальною енергією і прагненням бути в центрі уваги. Нерідко вони стають душею компанії, при цьому не претендують на безумовне лідерство.

День Народження 12 Травня

12 травня — що розповість про вас ваша дата народження? Ті, хто народився 12 травня, — дуже життєрадісні люди, що люблять розігрувати своїх друзів і знайомих і жартувати над ними. До яких-небудь серйозних непорозумінь справа не доходить, але об’єкту їх жартів іноді буває не до веселощів. Іноді вони намагаються сприйняти цю життя серйозно, але їх натура органічно не здатна до цього. Навіть у найжахливіших негаразди вони бачать смішні сторони. Вони не можуть підкорятися стандартним вимогам, слідуючи яким живуть всі інші люди. Їх волелюбної душі чужі нав’язуються суспільством рамки, вони не залежать від чужої думки.

Там, де знаходяться люди з датою народження 12 травня знак зодіаку Телець, завжди знаходиться місце розіграшів і викриттів. Їм подобається доводити чиюсь неправоту, і виводити людей на чисту воду, особливо якщо для цього є підстави. Хоча самі вони не завжди надходять згідно логіці і здоровому глузду. Іноді вони й самі не знають, чого хочуть. Своє справжнє думку про події вони тримають при собі, і не діляться з оточуючими тим, що дійсно важливо для них.

В людях ті, хто народився 12 травня знак зодіаку Телець, розбираються досить добре, і мають природного проникливістю, що дозволяє їм визначати вірне рішення виниклої проблеми і дати практичну пораду потреби в цьому. З боку вони можуть здаватися порушниками спокою, але в реальності вони досить консервативні і дотримуються традицій свого народу, відмовляючись при цьому дотримуватися правил, встановлених суспільством. І відкривати свою душу на загальний огляд їм не властиво. Їх справжні переконання і бажання надійно сховані під захистом веселій шутливости. Ця завіса відгороджує їх від негативної енергії навколишнього світу.

Іноді людям, народженим 12 травня знак зодіаку Телець, випадає грати провідну роль в суспільстві, чого вони зовсім не домагаються і керувати ким би то не було не відчувають особливої охоти. Однак, їх якості і вроджені здібності відповідають займаній ними посади. Посеред натовпу вони ніколи не загубляться, їх непересічна особистість відразу впадає в очі. Вони мають привабливу зовнішність, імпонує начальству і іншим співробітникам. Віра в успіх розпочатої справи вносить дух оптимізму навіть у затятих скептиків.

Люди, що народилися 12 травня знак зодіаку Телець, мають підвищену чутливість до настрою оточуючих. Даремний романтизм не властивий їм, і безпосередність і природність їх поведінки різко виділяються на тлі загального підпорядкування умовностям і знеособленою ввічливості. Самі себе вони не зараховують до поверхневих неглибоким особистостям, і своїми гострими зауваженнями можуть боляче вколоти співрозмовника, має косные і консервативні погляди. Набагато менше проблем вони заподіюють тим, хто числиться в їх друзів.

Чим потрібно керуватися людям, народженим 12 травня знак зодіаку Телець? Вам не завадило б дати людям можливість відчувати себе зручно в тому положенні, в якому вони знаходяться. Адже їх все одно не змінити, а кількість ваших недоброзичливців помітно зменшиться. Будьте лояльні до людей.

Любов і Сумісність

Вас кидає з однієї емоційної крайності в іншу. Ви поєднуєте в собі спрагу незалежності числа 12 і бажання надійності, характерне для всіх Тельців. Намагаючись знайти стабільність тривалих відносин, одночасно з цим ви прагнете до свободи, бажаючи наслідувати своїм мріям.

Кращі спілки у практичних Тельців складаються з іншими представниками стихії Земля – Дівами і Козерогами. Всі троє – стабільні, серйозні, не шукають випадкових зв’язків, люблячі чуттєві задоволення і комфорт. При цьому з четвертим представником знаку Землі – Вагами – стосунки не складаються – більш брутальний і сильний Телець дратується поверховістю і рафинированностью партнера. Суперечливий, але пристрасний союз можливий зі Скорпіоном.

Після 30 Тельці змінюють свої пріоритети і філософські погляди, а тому можливі варіанти їх зближення з вогняними знаками – Близнюками і Овнами. Близнюки вносять в життя практичного Тільця інтелект, однак легковажність і непостійність Близнюків здатні зруйнувати гармонію. Союз з Овном здатний додати Тельцю потужної життєвої енергії, проте здебільшого він базується на сексі, а не на спільних інтересах. Непримиренний і егоїстичний союз чекає Тельців і Львів, але самий рідкісний варіант – відносини зі Стрільцем.

Робота і Кар’єра

Народилися 12 травня люблять жарти та розіграші, в яких часом не можуть зупинитися. Рідко вони заграють таким чином з небезпечними людьми або людьми, наділеними владою, але друзям і близьким від їх дотепного вдачі дістається сповна. Навіть у самих серйозних і стриманих людей, народжених 12 травня, ні-ні, та проскочить раптом щось карнавальна і несподіване. Ніби в кожному з них спить і іноді прокидається веселе чортеня. При цьому народжені 12 травня не люблять вести себе як належить і дотримуватися загальноприйнятих правил і стереотипів.

Вони люблять придумувати свої правила і жити за ним. При цьому вони завжди ламають чужі очікування, обурюють спокій та позбавляють усіх спокою, як якийсь вихор. Ці люди обожнюють публічні викриття і зривання покривів, найвище щастя для них – самому викрити кілька скандальних таємниць або розкритикувати в пух і прах якийсь загальновизнаний постулат. При цьому народжені 12 травня зовсім не вважають себе всезнайками і не пропонують зламати весь старий світ і замінити його світом за своїм рецептом. Що вважають безперечним вони самі, зрозуміти буває неможливо. Ці проникливі й уважні люди рідко діляться тим, у що вони вірять, з іншими. При цьому вони завжди готові дати пораду, який неодмінно допоможе вирішити майже будь-яку проблему.

Помилково було б приймати ці людей за революціонерів і бунтарів, хоча їх поведінку іноді нагадує поведінку сокрушителя основ. Все ж ці люди логіки і швидше консерватори, а не новатори. Також частенько вони носять маску холодного і стриманого, серйозної людини, але потрібно завжди пам’ятати, що це лише маска. Цю маску народжені 12 травня носять, щоб відгородитися від негативних емоцій навколишнього світу і якось захистити себе. Часто ці люди стають лідерами, що їх зовсім не радує, тому що це амплуа їм не підходить. Вони не рвуться до влади, але часто дуже багато роблять для соціуму, в результаті своїх досягнень домагаючись крісла керівника.

Здоров’я і Хвороби

Як і багато інших Телята, що народилися 12 травня не страждають відсутністю апетиту. Вони люблять поїсти, багато, часто і смачніше. Але їм пощастило, подібний раціон в їхньому випадку не призводить до повноти, тому що, завдяки їх кипучої і активної діяльності калорії вкрай швидко згоряють в їх організмі. А ось чого слід уникати, так це нічних гулянок і відчайдушних посиденьок зі спиртним, оскільки такі вечірки можуть сильно виснажити їх нервову систему і підірвати здоров’я.

Для цих людей дуже важливо вміти розслаблятися і заспокоюватися, так як їх нервова система досить тонко організована і дуже чутлива. Тому їм варто вивчати техніки медитацій, займатися йогою і самопізнанням, самоаналізом. Депресії рідко загрожують цим людям, надто вже вони люблять ігри, легкість, веселість, пустотливі витівки. Завдяки їх активній, рухливого способу життя вони можуть не приділяти спорту багато часу: досить середніх фізичних навантажень, якщо спорт, звичайно, не є Вашою професією.

Доля і Удача

В цей день народжуються сильні особистості. Вібрації цього дня такі, що створюють сприятливі умови для життя, наділяючи людини такими якостями, які сприятимуть тому, що він купатиметься у променях успіху, любові, шанування, щастя і благополуччя. Ці люди володіють працьовитістю, вони діловиті і обережні, талановиті. Вони справедливі і чесні, на них можна покластися-вони не підведуть. Можуть проявити себе в літературі, музиці, живопису.

Поради Тельцям, Народженим 12 Травня

Зрозуміло, такі незвичайні і притому діяльні люди завжди дуже помітні. Вони надихають на звершення і своєю активністю, і своєю самовпевненістю. Один тільки їх імідж допомагає іншим брати вершини. В особистому спілкуванні ці люди дуже легкі і привабливі, при цьому вони не люблять фамільярності і люблять сміятися над іронічними витівками долі. Цих людей важко обдурити або обвести навколо пальця, вони дуже проникливі і чуйні, добре відчувають зміну громадської моди і суспільного настрою.

Порожнє фантазерство вони не схвалюють, самі мислять чітко та конкретно і охоче діляться своїми спостереженнями і глузуванням над недалекими людьми або порожніми формальними ритуалами. Самі себе вони не вважають занадто легковажними або безтурботними, хоча з боку інший раз саме так і здається. Свою іронію і сарказм вони спрямовують насамперед проти дурних забобонів і дурниці взагалі. Але з такими людьми небезпечно сваритися.


Залишити відгук