Жінка Півень і Чоловік Щур Сумісність в Любові

Пара жінка Півень і чоловік Щур погано уживається разом. Жінка-Півень критикує чоловіка-Щура, вважає його занадто вимогливим і вважає, що зобов’язана вказати йому на всі його недоліки. Він ображається, відчуває себе ураженим, втомлюється від її ексцентричності і занадто аналітичного розуму. Йому потрібна дружина, віддана душею і тілом, а не психіатр. Її таке ставлення здивує, і вона буде таврувати його за невдячність.

В гороскопі цього союзу успіх досить реальний. Жінка Півень, як більш грунтовна і організована, більш відкрита до побажань чоловіки, при цьому активна і розумна, може скласти гарну пару чоловікові Щура. Він побачить в ній опору і знайде підтримку, але натомість буде повинен стримувати свої пориви бунтувати і чинити опір у відкриту. Можливо, йому доведеться іноді хитрувати, шукати вихід свого невдоволення, займаючись спортом, наприклад. Йому потрібно вчитися приймати головні рішення в їх сімейному житті і намагатися зберігати здорове бачення будь-якій ситуації.

У союзі чоловіка Щури і жінки Півня бажано утримуватися від відкритих боїв і переводити свою енергію на вирішення загальних завдань. Чим менше вони будуть стикатися, тим більше буде нерозуміння в побуті. Або їм потрібно ще менше бути поруч, або шукати спільні інтереси, справи. Вони можуть співпрацювати, але тільки як партнери — ні один з цієї пари не готовий поступитися!

У чудовому китайському звіринці волею долі ці два знаки – Щур і Півень — можуть натрапити один на одного і навіть потрапити в любовний вир. Однак спільне життя, шлюб, особливо для практичною Щури, буде вкрай складною, так як сумісність в парах жінка-Півень — чоловік-Пацюк м’яко кажучи, залишає бажати кращого.

Півень — щедрий, впевнений у собі, хоробра людина, може і любить бути в центрі уваги, життя для нього — безперервна гра в рулетку і велика пригода. Щур ж — майстер тихої дипломатії, Рідко говорить те, що думає. Вона любить зміни, але в межах розумного, а з віком все більше цінує стабільність і круглі циферки банківського рахунку.

На початку любовних стосунків у парі Півень — Щур проявляється сильний фізичний потяг, їх сумісність в сексі, як запевняє східний гороскоп, досить висока. Півень може бути пристрасним і чуттєвим коханцем, і це дуже цінує Щур, яка любить в ліжку не тільки солодко спати. Однак незабаром вона пересвідчується, що її сексуального Півника є дещо ще — гострий дзьоб, яким у хвилини гніву він може розклювати трохи не до смерті. Вона без найменшого ентузіазму ставиться до того, що Півень витрачає її улюблені заощадження на вбрання й, крім іншого, постійно посилає до психолога для роботи з власними комплексами. При таких умовах щасливий шлюб Щура і Півня стає проблематичним.

Дуже шкода, що недоліки Півня в очах Щури превалюють над його перевагами, зокрема, такими як мудрість і чесність. Однак східний гороскоп впевнений: якщо вона їх помітить і гідно оцінить, то з плином часу Півень-жінка і Пацюк-чоловік стануть хорошими дружиною і чоловіком, і, незважаючи на погану вихідну сумісність, можуть створити прекрасний союз.


Залишити відгук