Жінка Півень і Чоловік Кролик Сумісність в Любові

Жінка Півень і Чоловік Кролик навряд чи вони знайдуть один з одним ідеальну любов. Можлива боротьба характерів, тому що кожного бісять негативні якості іншої. Він відвертий, точним і не в міру старанний у своїй нищівній критиці. Вона – артистична і мовчазна інтелектуалка, яка може трохи потурати собі і не любить багато працювати. Коли працьовитий і легко домагається успіху Півень розправиться з Кроликом, та відчує себе жертвою інквізиції. Півень не по злобі душевної настільки бестактен і неделикатен, але він просто не може не вразити Кролика, а тій неймовірно потрібно увагу і участь.

В цій парі можливо досягти якогось стабільного положення. Жінка Півень більш адаптована для життя з чоловіком Кроликом. Так, і ролі обох цілком визначені і правильні. Чоловік спокійніше і стабільніше, він стурбований фінансовими питаннями і знає безліч способів заробити, щоб його сім’я ні в чому не потребувала.

Жінка може будувати свої фантастичні плани, якщо вони стосуються побутових справ і своєї реалізації в професії. Вона вміє бути корисною своїй родині, турботливої й уважної. Жінка Півень — захисниця дітей і чоловіка від будь-яких посягань іззовні! Чоловік Кролик для жінки Півня — теж непоганий кандидат саме в чоловіки, тому що він — творчо обдарована реаліст. Він буде доповнювати жінку Півня.

Ці двоє – жінка-Півень і чоловік-Кролик — маємо триматися один від одного як можна далі. Східний гороскоп любовний сумісності стверджує, що якщо в гороскопі немає інших сприятливих факторів, то партнери обох знаків будуть відрізнятися, що їм буде дуже важко досягти згоди. Рано чи пізно Півень і Кролик приходять до відкритого конфлікту і руйнівної боротьби.

Кролик ненавидить схильність Півня до ризику, нерозсудливість, до зухвальства і самозамилування. Він хоче, щоб цей строкатий красень, душа компанії сидів з ним спокійно на дивані і розділяв всі принади домоседства. На початку спільного життя Кролик посилено працює над тим, щоб дружина стала покірною дружиною і домогосподаркою або чоловік перетворився на зразкового економного чоловіка.

До чого це призводить пару Півень-Кролик? У підсумку перший тікає з комфортного і облаштованого будинку, де віє жахливої нудьгою, так швидко, як це тільки можливо. Тоді Кролик впадає в лють і пристрасно критикує Півня скрізь, де доведеться. Той, у свою чергу, не залишається в боргу. Коли сваряться Півень-жінка і Кролик-чоловік, їх знайомі стають свідками яскравого шоу, тому що ця парочка любить публічно копатися у своїй брудній білизні. Одним словом, у шлюбі Кролик і Півень успішно отруюють життя один одному і, що більш несправедливо, своєму оточенню.


Залишити відгук