Жінка Півень і Чоловік Кабан Сумісність в Любові

Якщо обидві сторони підуть на поступки, то пара жінка Півень і чоловік Кабан може виявитися вдалим поєднанням. Будуть питання, в яких вони не будуть погоджуватися один з одним, але обидва здатні пропрацювати ці відмінності, якщо досить сильно захоплюються один одним. Чоловік-Кабан може бути надто пристрасним і теплим для аналітичної та інтелектуальної жінки-Півня; та любить сперечатися і занадто багато знає, щоб слідувати за ним сліпо або так само сліпо його любити. Чесний і вміє пристосовуватися чоловік-Кабан справді потребує точному і критичне глузді жінки-Півня, і хоча вона сильна і впевнена в собі, їй потрібно ввічлива дипломатичність і надійність Кабана.

В цій парі більше шарму, якщо можна так сказати. Жінка Півень зможе надихнути чоловіка Свиню на подвиги не тільки в спальні, але і в звичайному житті. А чоловікові Свинею саме це і потрібно! Яскравість і емоційність жінки, її організованість і при цьому, чесність, доброта імпонують чоловікові, розпалюють його почуття і заряджають енергією. Чоловік Свиня дасть жінці Півневі ту м’якість і глибоке розуміння, які їй так необхідні. Мабуть, не так багато існує знаків, які настільки сумісні душевно.

Гарне поєднання для любові і шлюбу. Обидва стимулюються, надихаються партнером. Їх життя буде насиченим не тільки інтелектуальним спілкуванням, але й почуттями, любов’ю і це — чудово!

Якщо хтось і здатний швидко наставити мужнього Півня на шлях чесноти, то це, звичайно, Свиня. Прогноз сумісності в любові для них такий, що Кабан і Півень спочатку дуже симпатизують один одному, потім закохуються і, нарешті, не можуть жити без другої половини.

Кожен зі свого боку відкриває і розвиває кращі риси характеру — і власні, і партнера. Одружившись, Півень-жінка і Свиня-чоловік підтримують один одного в мінливості життя, дарують повагою і вірною дружбою. Свиня не дозволить Півневі надмірного позерства, сміється над його марнославством і «художніми» виступами перед публікою. З іншого боку, це дуже люблячий і вірний чоловік, який ніколи не підірве до себе довіру з боку Півня, який в цьому питанні дуже педантичний. Півень, в свою чергу, знає, що його друга половина – хороша людина, до болю схвильований її чутливістю і делікатністю. Він намагається бути для Свині відмінним партнером, тому що не хоче завдавати їй болю.

Півень і Свиня дуже чесні, терпіти не можуть брехні, і це їх якість не погіршує, а покращує прогноз сумісності. Більш енергійний Півень заклюет всіх, хто скористається довірою своєї наївної Свинки, і сам ніколи не стане її обманювати.

Дружина-Півень і чоловік-Свиня, будучи незалежними по своїй природі, тим не менш, люблять суспільство один одного. Китайські астрологи запевняють, що разом з Півнем домувальниця-Свиня проживає більш цікаву барвисту життя, ніж у компанії інших знаків. У свою чергу, гаманець Півня ніколи не пустує, тому що Свиня не допускає надмірних витрат. Одним словом, завдяки цьому шлюбу Свиня і Півень з плином років стають більш досконалими і гармонійними людьми, тому що зв’язує їх любов волає в житті все найкраще, що в них є.


Залишити відгук