Жінка Півень і Чоловік Мавпа Сумісність в Любові

Між жінкою Півень і чоловіком Мавпа — амбітними, меркантильними і однаково сильними особистостями боротьба виникає частіше, ніж співробітництво. Обидва вимагають схвалення і визнання. Чоловік-Мавпа любить все робити по можливості тихо і незалежно. Він пишається своєю винахідливістю і вродженими здібностями. Жінка-Півень успішна і вередлива. Вона безжальна до його сумнівам і піднімає на сміх його недоліки. Обидва будуть випробовувати терпіння одне одного. Він не терпить її прагнення ставити зайві питання і сперечатися. Вона вважає, що він занадто самовпевнений і напыщен і неуважний до неї, не говорячи вже про те, що він не слід виданими нею радам. Обидва вирішать, що гра не варта свічок, якщо тільки їм не вдасться визнати деякі свої недоліки і піти один одному назустріч.

Не найлегше поєднання, оскільки жінка Півень, можливо, не побачить всій складності і потенціалу чоловіка Мавпи. З ним можна домовлятися, але він рідко виконує те, що обіцяє, а для жінки Півня це — катастрофа. Звичайно, вона прекрасно вміє організувати домашні справи, доглядати і за чоловіком, і за дітьми. Вона — земна практична жінка, іноді злегка зарозуміла, іноді занадто імпульсивна і навіть буркотлива. Їй необхідна увага і чоловік Мавпа на якомусь етапі відносин буде відповідати її ідеалу. Однак, пізніше, коли любовний союз складеться, чоловік проявить своє творче начало в повній мірі.

Цілком імовірно, що чоловік виявиться занадто непередбачуваним та самостійним для жінки Півня і їй буде дуже нелегко домогтися від нього бажаного. Але, в цьому союзі є перевага — чоловік зуміє зрозуміти і прийняти жінку такою, яка вона є. Для нього це — вигідний варіант, а для неї — можливість відчути себе жінкою.

Нехай їх закрутить бурхливий роман, нехай Мавпа і Півень весело проводять час, не розлучаючись до зорі, насолоджуючись шампанським і музикою, пристрасними ночами в ліжку, – довгостроковий прогноз сумісності цих двох знаків китайського Зодіаку такий, що найчастіше ужитися один з одним вони не можуть.

Мавпу дратує спосіб життя, поведінку і щирість Півня, який часто відверто говорить правду в очі навіть небезпечним ворогам. Мавпа дуже хитра, ніколи не знаєш до кінця, що ж насправді ховається на дні її серця. Півень не любить таємниці в любовних відносинах, він завжди повинен точно знати, що відбувається, в іншому випадку втрачає відчуття безпеки.

Прогноз сумісності пари Півень-жінка і Мавпа-чоловік погіршується і з-за грошей. Пара часто стикається із серйозними фінансовими проблемами. Чому? Обидва знака східного гороскопу схильні до ризику у сфері фінансів, можуть заробити багато, але легко спускають навіть дуже значні суми. У цій родині дуже не вистачає бухгалтера! Крім того, і Півень, і Мавпа навіть у шлюбі завжди прагнуть до незалежності, мають пристрасний темперамент, люблять «движуху», хвилювання, джерелом якого є нові любовні пригоди. Дружина-Півень і чоловік-Мавпа можуть навіть не помітити, що насправді вже досить довго більше не разом…


Залишити відгук